1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DARKSIDERS-Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rambo12311, Luty 14, 2011.

1. rambo12311

rambo12311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :) Mam problem w ponieważ doszedłem do momentu gdzie należy znaleźć wszystkie części Armageddon Blade lecz nie mam 2 teleportów Vulgrima :( czy jest jakaś możliwość odblokowania tego bo tak jakoś chodzę po całej mapie godzinami i nie mam żadnego przejścia do tamtych 2 miejsc :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. bboo22

bboo22 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    napewno z buta mozesz dojsc w kazde miejsce :p Wiec na oko musisz isc w dobrym kierunku poszukaj filmików na necie one bardzo pomagają

4. fredek2020

fredek2020 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Armageddon Blade Piece Location Guide - Xbox360Achievements.org tu masz filmiki z lokacjami gdzie sa poszczegolne czesci.A tak wogole to mapa w tej grze strasznie skopana.Mogli sie postarac lepiej

Wczytywanie...