1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

darksiders pytan kilka

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez p0g, Styczeń 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    zaczna od tego filmiku
    YouTube - Darksiders gameplay fight 2/2
    1. mniejwiecej w 4.44 minucie jest pokazane jak gosc rzuca czyms w ogien a z tamtad leci w ta czerwona skale, pytanie jak wogole tym rrzucac ? bo jak ja naciskam rs to mam celownik ale rzucac niczym nie moge tzn nic nie wylatuje ? czy mozliwosc rzucania/strzelania zdobywa sie pozniej podczas gry czy jak ? dodam ze jestem w poczatkowej fazie gry jakies 1-1.5 godziny gry.

2. w ktoryms tam pomieszczeniu jest jakby biblioteka i tam jest taki dlugi odcinek ktorego za cholere nie przeskocze bo to wielkosc z 4-5 skokow i dalej jest skrzynia, ale nad tym odcinkiem pare metrow na gorze jest takie niebieskie cos (niewiem jak to wytlumaczyc :) i sadze ze te niebieskie cos sluzy do tego zebym moze jakas line czy cos użyl ?? czy to tez jakas zdolnosc ktora z fabula sie zdobywa czy jak ?

3. na poczatku moge sie zmieniac w tego 'czerwonego diabla' bodajze przez nacisniecie lb+rt, a pozniej juz niewiem czemu ale nie moge ?? czy to tez zalezne od ldugosci ze pozniej sie ta zdolnosc zdobywa czy jak ?

4. na poczatku gry mam tez 4 chyba takie trupiaczaszki z energia, a potem po przejsciu 1 poziomu mam juz tylko 1 trupiaczaszke ? czy to tez normalne ?

sory ze tak chaotycznie ale niewiem jak zabardzo to wytlumaczyc ale moze ktos cos zrozumie i pomoze :]

2. Lotnik421 Xbox One

3. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wszystko, co wymieniłeś zdobędziesz w odpowiednim momencie :) Nie masz się o co martwić.

4. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli dobrze mysle ze bedzie jakas lina do lapania sie "tych niebieskich cos ?:', ale w takim razie czy bedzie jakos mozna powrocic do wczesniejszych lokacji zeby pozbierac skrzynie itp ?

5. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, a z powrotem do wcześniejszych lokacji problemu nie ma. Właściwie to na gracza czeka trochę "backtracking'u".

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum