1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darksiders vs Dante's inferno

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Poisonbolt, Kwiecień 6, 2010.

1. Poisonbolt

Poisonbolt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gubin
    Witam,
    mam zamiar kupić jedną z tych dwóch gier.
    Potrzebuję dobre opisy bądź oceny (Wady i zalety) przez was tych gier. I proszę o wypowiadanie się tylko ludzi którzy mają porównanie między tymi grami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dantes Inferno
    Gra nie zbyt długa, ale z super klimatem piekła, z dość dobrą grafiką i bardzo dobrą rozgrywką... Fabuła też dość dobra... To taki klon God of War
    Darksiders
    Gra ze średnią grafiką i słabiutkim klimatem, rozgrywka wypada podobnie w obu tych grach jednak bardziej podoba mi się ta z Dante's Inferno
    Podsumowanie
    Dante's Inferno vs Darksiders
    Grafika : 7/10.......... 6/10
    Klimat : 9+/10......... 5/10
    Rozgrywka : 7+/10......... 7/10
    Ogólnie : 8/10 ......... 7-/10
    Werdykt : Bardziej podoba mi się Dante za ten klimat i ogólnie wypada lepiej przy darksiders - ale to moja ocena i ktoś może się z nią nie zgodzić...

4. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dante`s Inferno - dużo szumu wokół niczego, nudna rozgrywka i krótka jak diabli. Grafika na plus ale klimat ? - ja w tej grze takowego nie poczułem, prosta bardzo słaba kopia GoW do tego w cenie nie adekwatnej do długości i jakości rozgrywki. Gra jest piekielnie dynamiczna, ale przy tym całym impecie po prostu nudna. Walka jest fajna przez pierwsze 3 kręgi potem lecimy na pałę i wycinamy wszystko. Design leveli to też totalny żart który, został potwornie skopany przez twórców.
    Ocena IGN: 7,5 Prasowa: 7,2 Czytelników: 8,2
    Moja Ocena: 4,5

Darksiders - znacznie mniej dynamiczna od dante za to fajny wątek i klimat to rekompensuje. Grafika nie odrzuca ale i nie zachwyca, długość rozgrywki to zdecydowany plus podobnie jak jej poziom (poza bossami bo są zdecydowanie zbyt łatwi ). Twórcy nie ustrzegli się błędów, ale jeżeli dobrze wejdziesz w świat apokalipsy to ten tytuł da Ci dużo przyjemności.
    Ocena IGN: 7,8 Prasowa: 8,1 Czytelników: 8,5
    Moja Ocena: 8,5

Ciężko jest dokonać wyboru jeżeli się nie grało bo oba tytuły mają swoich fanów. Dla mnie dante to straszny crap i zmarnowany potencjał za to darksiders było miłym zaskoczeniem i czekam na drugą część.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...

Poleć forum