1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darksiders

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez trzepak, Grudzień 30, 2009.

1. trzepak

trzepak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Premiera gry wyznaczona jest bodajze na 5 stycznia 2010 a na torrentleech jest juz oto taka wstawka Darksiders_XBOX360-STRANGE ;D Zalozylem temat by ktos kto moze juz ma gre wyrazil swoja opinie o niej;p Na portalach komputerowych gra zbiera wysokie noty wiec byc moze warta uwagi:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. neMeSIz

neMeSIz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    rowniez dolacze sie do tego zapytania :) ciekawi mnie ten tytul, a w szczegolnosci czy ten gier potrafi przykuc na dluzej niz 2h i czy oby na pewno lista ciosow nie zamyka sie na jednym dobrym combie ;d

4. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Wrzucę posta ze swojego forum, pisałem w nocy:

Popykałem godzinę w Darksiders, więc można już trochę powiedzieć. Fabuła zamotana, ale to pewnie już ta godzina. Mechanika świata wygląda na sandboxa, nie ma większych barier czy niewidzialnych ścian, ale droga wydaje się być liniowa. W menu widziałem, sporo wolnego miejsca na klamki, magię, artefakty, czyli będzie ciekawie. Graficznie żadna rewelacja i fajerwerków nie ma. Owszem coś się tam odbija od karoserii samochodu, ale gra prezentuje poziom Prototype/inFAMOUS i nic więcej. Drażnią mnie filmiki, które są raz renderowane, raz na silniku gry. Denerwuje brak paska życia nad bossem i ogólny chaos w czasie walki, ale jutro jak wstanę to siądę na poważnie przed telewizor :D

Dodam tylko, że gra nie tylko prezentuje poziom graficzny wspomnianych tytułów, ale również sporo z nich czerpie. Gra jak na slasher jest dobra, ma kilka ciekawych patentów np. portale, ale i tak GoW III zmiecie wszystko w tym roku :whistle:

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
  6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie odnośnie tej gry - w jakich klimatach to oscyluje? Bardziej jak Devil May Cry czy, może Gears of War? Czytałem że rozgrywka dzieje się w niedalekiej przyszłości więc różnie może to być :p A i najważniejsze - ów tytuł jest lepszy od Bayonetty?

7. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też jestem ciekawy czy lepsze to od bayonetty :) Bo od Dante Inferno raczej nie :D Ale do tego czasu mozna by bylo pograc w jakis dobry slasherek :)

8. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    nie no od bayonetty raczej nie, choć to trochę inny typ gry, wolniejszy gameplay, bardziej nastawiony na eksplorację, trochę zbierania też jest, ogólnie po pierwszych 2 godzinach gry, jest bardzo pozytywnie, troche dziwny system walki - obsadzenie klawiszy, może początkowo wydawać się mało przystępne, ale z czasem kombo zaczynają siedzieć, część lokacji prezentuje sie wspaniale, część jest bo jest, ogólnie grafa daje rade, choć przy grubszych akcjach zdarzają sie dropy animacji, kilka ciekawych patentów, fabuła nawet nawet, ogólnie gra perełką z gatunku nie jest, ale to bardzo konkretny tytuł, taki fajny deser po bayonettcie, a gruba przystawka przed dante's inferno, happy new year all :)

9. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Giera jest naprawdę niezła gram już ze 3h i jest to co najbardziej lubię napier.... i akcja polecam.pozdrawiam i do siego roku

10. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Mam takie pytanie do grających. Ktoś z Was doszedł do pierwszego bossa? Nazywa się Tiamat. Problem polega na tym, że na poniższym filmiku (spoiler walki) boss posiada pasek życia na dole. U mnie tego paska nie ma, sprawdzałem opcje i inne ****rela i paska nie widać. Nie jest to może uciążliwe, ale tłukę gościa kilka minut, ten nadal stawia opór i nie wiem ile życia mu zostało :confused:

11. nozdormu

nozdormu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    żagań
    Tiamat to ona. Troche trzeba ja tluc. Gra swietna, calosc zajela mi 14godz.

12. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    fani tego typu gier napewno się nie zawiodą

13. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    w pełnej wersji zrezygnowano najwidoczniej z pasków energii, moim zdaniem to niewielki, ale jednak minus, a tiamant załatwiasz bardzo prosto, rzucasz w nią tymi bombkami, podpalasz, jak spada na ziemie dajesz jej ostry wycisk, a na koniec wyrywasz serce i po robocie, jestem po okolo 6h gry i w sumie się nie zawiodłem, wkurza trochę backtracking i nudne zamknięte lokacj, a i z czasem zabawa z podpalaniem kul zaczyna męczyć, ale wycinka jest ostra i o to chodzi :D

14. mj87

mj87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    klon gow i devil may cry gram około 13 h i jestem pod wrażeniem przentuje sie lepiej niż na filmikach dante's inferno może drzyć

15. Seaborglr-93

Seaborglr-93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gram dopiero ponad 3 godziny ale gra jest mocna , takie połączenie DMC i GOW , i powiem że ********** im to wyszło , nic tylko grać !

16. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest naprawdę dobra.

17. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Polecam fanom DMC czy bayonetty, dobry slasher i tyle :D

18. x360360

x360360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Giera naprawdę daje rade.

19. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Moim zdaniem gra jest świetna, przypomina mi trochę serię God of War z pleyaka no i ma w sobie tez coś z Gear of War :). Gra sama w sobie dość prosta jeśli chodzi o sterowanie i system walki. Fajna grafika zarówno otoczenia jak i postaci, fabuła też zapowiada się ciekawie.

20. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    A ja się zawiesiłem :confused: Ciorałem do 8 rano, jednak po bezsennej nocy zagadki przychodziły coraz trudniej. Aktualnie jakaś gorączka mnie dorwała, więc trudno o myślenie :p Problem polega na tym, że jest w lokacji
    The Black Throne, na środku stoi Anioł Śmierci. Trzeba mu skierować 3 promienie, dwa już wykonałem problem z tym ostatnim. Nie wiem gdzie iść i o co się zaczepić. Lewitujące klocki zawierają 2 portale, jeden gdzieś po środku, drugi na samej górze. Wysoko w górze są zamknięte drzwi. Jak wiem, muszę zdobyć do nich klucz. Zastanawiam się w które miejsce iść znajdując się na środku sali. Próba otworzenia portalu lewitującego na klockach (ten w połowie wysokości) i skok na krawędź widoczną wysoko kończy się niepowodzeniem. Otwarcie portalu tego na samej górze jest chyba niemożliwe. Stąd pytanie, którą drogę obrać aby przekierować trzeci promień? Wrócić się którąś z dwóch dróg prowadzących do golemów czy iść inną drogą?

:D

21. lobinos

lobinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bardzo dobra gra

Wczytywanie...

Poleć forum