1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DarkSiders

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BlaurocK, Styczeń 12, 2010.

1. BlaurocK

BlaurocK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !!!

Mam taki problem jestem w misji gdzie muszę zabić weża który chowa sie pod piaskiem ( jestem na koniu ) jak to zrobić??? Z Góry THX

2. Lotnik421 Xbox One

3. krulik565

krulik565 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    musisz przed nim uciekać aż wyskoczy z piasku i wtedy strzelać następnie gdy będzie pełzał po powierzchni mieczorem mu w głowe

4. mlocus

mlocus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeśli to ten ostatni najpierw miecze rozwalić coś jak gdyby kaganiec a potem jeździć i gdy się wynurzy strzelać w taki jakby żółty jęzor

5. BlaurocK

BlaurocK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK jeszcze jeden problem Chyba jedna z ostatnich misji? Mam przechodzić przez jakieś portale na samej górze są zamkniete dzwi co tam zrobić???

6. proudmarshall

proudmarshall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam takie pytanie pokonałem bossa Tiatam czy jakoś tak (ten wielko nietoperz) I teraz moge chodzić po różnych lokacjach i nie wiem gdzie mam iść

7. plucik_rop

plucik_rop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ropczyce
    Yyy właśnie to robiłem. Temu "nietoperzowi" wyrwałeś serce, i musisz je zanieść takiemu gościowi [włącz mapke przyciskiem "back" i wsio bedziesz miał czarno na białym]

8. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    witam
    mam pytanie otoz mam misje z woda (1-2 misje po tym tiemie czy jakos tak) i nie wiem co mam robic dotknelem jakis prostopadloscian wysunol sie przeskakuje na druga strone tam jest skrzynia ale jakas dziwna same kontury prosze o szybka odpowiedz.
    z gory dziekuje

9. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odapl sobie walktrough na youtubie

Wczytywanie...

Poleć forum