Darksouls Prepare to die zacinka/ freeze w losowych momentach

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie. Zawiesiła się z 3 razy w ciągu dwóch godzin. W różnych miejscach. Konsola Jasper z najnowszym dashem, rgh i FSD3. Gra zainstalowana na dysku twardym.
Ta gra tak ma czy coś sie sypie?

EDIT

Xbox freezuje tylko z podłączonym wewnętrznym dyskiem . szczegóły niżej.

edit2.
Problem rozwiązany !:welcoming: Zauważyłem , że złącze z obudowy dysku troche się rusza i jest krzywo ułożone - ułożyłem prosto i wsadziłem między uszczelke a złącze kawałek patyczka od uszu. Końcówka stoi prosto i wogole sie nie rusza a xbox już nie freezuje !!!:welcoming:

Także jeżeli xbox z rgh / jtag wam freezuje mam rade aby odłączyć wszystkie zbędne urządzenia i odpalić oryginalną gre z oryginalnego dasha - tak wywnioskowałem że xbox jest ok !
 

Xadereq

Użytkownik
Użytkownik
To Ty nam powiedz - ta gra tak ma czy w innych też Ci się tak sypie?
 

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
raz sie zawiesilo w fsd. Potestuje troche , jutro wyedytuje ten post i dam znac. Dzieki za pomoc. Dodam , że jest świeżo zrobione rgh.

Edit.
zostawiłem Dark Souls na noc włączone przez oryginalny Dashboard. Nie zacieło przez pare godzin. Zauważyłem , że mam starsza wersje FSD , wgywan najnowszą.

EDIT2.
2x zwiecha przy dark souls
2x zwiecha przy fallout new vegas ( raz sie zawiesiło i dalej był dźwięk)
 

Xadereq

Użytkownik
Użytkownik
No to masz spory problem. Jeśli sam sobie robiłeś RGH to musisz puścić cpurst musowo kablem ekranowanym z uziemieniem oczywiście. Jak to nie pomoże to dłub w kablach tzn ułóż inaczej. A najlepiej jakbyś jeszcze temperatury obadał zaraz po freezie - może wystarczy wymiana pasty :) Powodzenia!
 

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
Temperatury w stresie CPU:43 GPU:54 MEM:51

Wyjąłem dysk twardy , odłączyłem pendrive , kabel sieciowy itp od konsoli i uruchomiłem oryginalnego pesa 2009 z oryginalnego dasha.

Jeżeli nie będzie freezów to znaczy ze rgh jest ok? Czy rgh jest teraz wyłączone?
 

Xadereq

Użytkownik
Użytkownik
No to skoro temp. są takie dobre to rób to z kablem rst bo masz jakieś zakłócenia.
 

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
Edit. na szaro mało istotne, nieważne:
Forza Horizon włączone z hdd i oryginalny Pes 2009 uruchomiony przez oryginaly dash bez freezów. Oryginalny dash też nie chce freezować. Łącznie z pare godzin testowałem.

Dark Souls , Fallout New Vegas, Freestyle Dash freezują na zawołanie - w ciągu godziny na 100%

Byłem u kumpla z moim dyskiem który też ma rgh, graliśmy z godzine, testowaliśmy było bez problemów.

Na 100% rgh do naprawy? Chce się upewnić bo niestety ale serwisowałem ixa dosyć daleko :((


Edit. Przeniosłem gre Dark Souls na pendrive , rozpakowałem do formatu XEX ( wczesniej na dysku miałem oryginalnie god). Odłączyłem dysk twardy konsoli.
I zero freezów! Od 1.5 godziny gram w lokacji która freezowała bardzo często ( prawie , że mogłem wywołać freeza na zawołanie ). Czy to naprawde może być wina formatu god?

Edit2

Xbox freezuje tylko i wyłącznie gdy jest podłączony dysk twardy!
Dysk twardy to nowy WD3200BEVT Scorpio, testowany na bad sectory itp. Formatowanie i czyszczenie cache nic nie dało.
Podłączony przez jakąś używaną obudowę - kupiona z allegro ( ma oryginalne hologramy)

Wszystko wskazuje , że to wina obudowy (?) To możliwe? W ogóle do fata wszystkoe obudowy są identyczne ? Czy może do np. jasperów trzeba kupować inne?

Temat do zamkniecia , stworze nowy temat bo ten aktualnie problem jest zupelnie inny niz nazwa tematu.

edit3

Problem rozwiązany ! Zauważyłem , że złącze z obudowy dysku troche się rusza i jest krzywo ułożone - ułożyłem prosto i wsadziłem między uszczelke a złącze kawałek patyczka od uszu. Końcówka stoi prosto i wogole sie nie rusza a xbox już nie freezuje !!!

Także jeżeli xbox z rgh / jtag wam freezuje mam rade aby odłączyć wszystkie zbędne urządzenia i odpalić oryginalną gre z oryginalnego dasha - tak wywnioskowałem że xbox jest ok !

Edit4 radość przedwczesna , xbox dalej się zawiesza , rgh do poprawy
 

Do góry Bottom