1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

darmowa przeglądarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cicikrzysiek, Grudzień 15, 2012.

1. cicikrzysiek

cicikrzysiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    kupilem wczoraj xboxa 360 i jestem strasznie rozczarowany z powodu braku darmowej przegladarki internetowej i dostepu do YT!! do tego nie mozna nic zgrac z pena na dysk w konsoli (po co mi te 250gb???). zadnych zdjec, filmow i muzyki. Wiem ze przez płytę audio sie da ale po co taka kombinacja. w PS3 to wszystko dzialalo bez zarzutow myslalem ze i tutaj logicznie pojmujac tez bedzie dzialalo.. a tak to coraz wiecej mysle o sprzedazy chyba ze ktos wie jak to obejsc?

jak wgrac jakas przegladarke zeby net dzialal czy on tylko dziala w usludze XB Gold ktora jest platnna?
    jak sciagnac na dysk z pendrive zdjecia, filmy, mp3?

z gory dziekuje za odpowiedz.
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Internet explorer działa tylko na pełnym pakiecie gold (czyli musisz wykupić pakiet co najmniej na 1 miesiąc na żadnych trialach nie pójdzie) z tego co wiem to raczej nie nagrasz z pena muzyki tylko z płytki w normalnym formacie audio żadne MP3

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nazwa tematu nie wskazuje poruszanego problemu. Następnym razem temat wyląduje w koszu

Wczytywanie...

Poleć forum