Darmowa zmiana GT - działa komuś ?

D3vill

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Z zapowiedzi na kilku stronach wyczytałem że każdy kto przeniesie konto do Polski otrzyma możliwość zmiany GT za darmo.
Ja ze względu na swój #$@%#% GT miałem ochotę go zmienić ale mimo wszystko opisze mi że muszę zapłacić 800MSP

I drugie pytanie czy ma ktoś jakiś pomysł na GT od D3vill ? :D ( tylko nie debil )
 

Gripix

Użytkownik
Użytkownik
mi dziala ale tylko raz moglem zmienic a nastepnym razem platne 800 MSP

E3vill?
 

D3vill

Użytkownik
Użytkownik
Wchodziłeś normalnie w konsoli i wpisałeś swój własny nick czy wylosowany przez nich ?

Jakieś inne propozycje ? :)
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
D3vill ja próbowałem jakiś czas temu właśnie zmienić gt od razu z poziomu konsoli i żądało 800 msp... później spróbuję jeszcze raz ;)

Gripix jak możesz to napisz czy robiłeś zmianę gt z poziomu konsoli czy po prostu z xbox.com ( jeśli w ogóle da radę takim sposobem )
 

canabis

Użytkownik
Użytkownik
Za przeniesienie konta na Polskę NIE DOSTAJE się możliwości darmowej zmiany nicku. Jest ona przy zakładaniu konta,bo aktualnie jest ustawione randomowe wybierania GT.
 

triplex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak powyżej ,założyłem na PL konto - dostałem losowego GT i wtedy mogłem zmienić za darmoszkę.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
No niestety nie ma, szkoda, ale niedługo dostaniemy po 800 MS Points, więc będzie można zmienić GT.

I drugie pytanie czy ma ktoś jakiś pomysł na GT od D3vill ? ( tylko nie debil )
Może "Diaboł", albo "DiAbEłeQ Pr0 xDee :***" :D
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
D.O.DoubleG wiesz ja za te 800 msp wolę kupić jakiś dodatek/arcadówke a za resztę msp ubranie dla avatara @_@ ;]
 

Pitek17

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem z logowaniem się do usługi Xbox Live. Xbox prosi żebym wpisał jakiś kod dostępu: do wpisania mam możliwośći na padzie czyli RT, LT, RB, LB, X, Y i strzałki. Jak to wyłączyć??? Powiem również że aktualnie loguje się poprzez Przywróć Tag Gracza gdzie muszę wpisywać e-mail i swoje hasło(troche męczące).
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie pamiętasz tej kombinacji którą podawałeś czy zabezpieczaniu XBL to tego nie wyłączysz. Z tą kombinacją to chodzi mi o to RT,LT itd.
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
A jeżeli znasz tą kombinacje to tą blokade można wyłączyć po przez wejście w Moja Konsola Xbox ---> Zarządzaj Kontem (klikamy) ---> Twoje Informacje ---> Kod dostępu usługi Xbox Live. Wpisujemy kod po czym naciskamy A .. i potwierdzamy.
 

Pitek17

Użytkownik
Użytkownik
No to to zostaje mi logować się przez odzyskanie konta....
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Albo zrobić nowe konto.
 

Pitek17

Użytkownik
Użytkownik
OPTIM .??? A jeżeli się nie zna tego kodu?????
 

Do góry Bottom