1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe 3 miesiące lub 1600 Microsoft points dla posiadaczy iphonów/androidów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez morwit, Marzec 8, 2012.

1. morwit

morwit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie!

Niespełna miesiąc temu pojawiła się nowa aplikacja dla posiadaczy iphonów/ipadów itp. oraz jak i posiadaczów telefonów z androidem. Nazywa się JunoWallet.

Wszyscy zastanawiają się pewnie, że to jakaś ściema, za darmo Xbox live Gold?...phi
    Ależ nie, cała akcja polega na ściąganiu aplikacji na nasz telefon( które od razu można usunąć ), wypełnianie formularzy, wciskania "lubię to" na facebook'u, zapraszania znajomych itp.

Za każdą opcję dostajemy pieniądze, które można po uzbieraniu określonej sumy wymienić na 3 miesiące GOLD'a, 1600 msp, ale to nie wszystko do wyboru są jeszcze giftcardy itunes, nintendo oraz Playstation.

Pobrałem tą aplikację niecałe 2 tygodnie temu i już teraz cieszę z kolejnych miesięcy GOLD'a

Bardzo polecam wszystkim posiadaczom konsol i nie tylko!

Link dla posiadaczy iphonów w itunes:
    App Store - JunoWallet GiftCards

Link dla posiadaczy telefonów z androidem:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.junobe.android.junowallet&hl=pl

UWAGA: Jeśli chcecie rozpocząć zabawę z tą aplikacją, warto w czasie rejestracji z korzystać z czyjegoś zaproszenia, wpisując kogoś invite code. Dzięki temu dostaniecie 0.25$ już na samym początku.

Mój invite code : DX756594

Serdecznie dziękuję za wykorzystanie mojego invite code i życzę miłej zabawy !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tenraziel

tenraziel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dużo takich aplikacji stron itp. Jutro zobaczę na Mojej Arc S :D

4. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chętnie bym się zarejestrował ale na markecie na fonie tego znaleść nie mogę
    wrzuć .apk z aplikacją ;>
    Pobrało mi nagle Google play i włączyć sie nie da, od razu wywala do pulpitu lol o_O

5. morwit

morwit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z początku było ogromna ilość aplikacji. Później cisza i musiałem trochę zarobić na zaproszeniach ludzi ( najbardziej opłacalny sposób)Ale ogólnie to spoko-przynajmniej u mnie :D

6. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szybko dostałeś ten kod na 3 miechy golda?

7. morwit

morwit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak ponieważ brałem każdy telefon kolegi i zapraszalem ich do junowallet to sie najbardziej opłaca.

Wczytywanie...

Poleć forum