1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe 50GB na Dropbox!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BabyBoy, Czerwiec 1, 2012.

1. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Witam.

Sposób działa ale potrzebujemy telefonu z Androidem.
    Musimy mieć zrobiony Root oraz wgrany CWM - ale to raczej ma każdy posiadacz Androida.
    Jeśli mamy zainstalowany Dropbox w telefonie to usuwamy aplikację.
    Ściągamy plik : https://www.box.com/s/911374353c4481ce9877
    Instalujemy go przez CWM - "install zip from sdcard"
    Mamy znów aplikację Dropbox, logujemy się na swoje konto a po chwili otrzymujemy mail że dodatkowe 48GB zostało nam przyznane na okres 2 lat! (24 miesiące to długo jak na dodatkowe GB danych).

Jeśli ktoś nie ma konto to może je utworzyć wchodząc tutaj : http://db.tt/7J0eCoZ

Załączam screen jako potwierdzenie działania!
    http://i48.tinypic.com/2ng92x4.png

2. Lotnik421 Xbox One

3. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    a;bo podziala jak w przypadku oferty od htc jak ludzie robili podobny walek. kilka dni i dropbox zablokowany.

4. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    czemu wałek? To promocja przy zakupie Galaxy S3, sam posiadam S2 i planuje przesiadke niedługo na S3. Jak sprawdzą jaki masz telefon? Zresztą, można korzystać z iPhone, a S3 mieliśmy i sprzedaliśmy. Był wcześniej quiz na Dropboxie i wszyscy korzystali (w tym ja) następnego dnia z gotowych rozwiązań, mimo to Dropbox przyznał dodatkowe GB.

5. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Chyba że tak.ale ostatnio właśnie z tego co czytałem na ipmart to trochę nie wyszło.ale lepiej samemu się przekonać:) dzięki

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

6. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trochę nie na temat ale miałem dzisiaj okazje pobawic się GalaxyS III i jestem pod wielkim wrażeniem. Dobrze że mogę już umowę przedłużyć więc w przyszłym tygodniu bedzie mój.
    Co do Dropbox to mam obecnie 4GB ale jak tylko będę miał andka to na pewno sprawdze ten sposób.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum