1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe doładowanie telefonu i inne rzeczy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oliwa309, Luty 3, 2010.

1. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam!

Chciałbym przestawić stronę OTINEO. Zbieramy tam tzw. "otinki", za np. 100 otinków możemy doładować telefon za 5 zł w sieci Play i innych lub kupić grę na komputer (250 punktów) i wiele innych. Aby zdobyć otinki wystarczy oglądać reklamy (trwają około 10-15 sek.) a po tym odpowiedzieć na pytanie w ankiecie (np. poziom wykształcenia); za jedną obejrzaną reklamę i odpowiedź dostajemy 2 otinki, a zapraszając nową osobę dostajemy 10 otinek.

Link do strony - KLIKNIJ W > TO <

UWAGA! Przy rejestracji w polu "Numer telefonu osoby polecającej" należy wpisać 48 791487366.*

*W ten sposób ja dostanę 10 punktów, a Ty dodatkowo przy rejstracji 20, więc chyba się opłaca?

Pozdrawiam i życzę samych dobrych wygranych. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak ktoś sprawdzi, czy to nie sciema to niech napisze :) sorry za nieufność ale stronki nie znam i boję się wpisać dane przy rejestracji

4. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Sam nie wiem czy to ściema czy nie, mam dopiero 26 punktów, ale tak jak patrzyłem na wypowiedzi to jeszcze nikt nie napisał nic złego na ten temat. Wystarczy zobaczyć, że strona nie wygląda najgorzej i reklam nie wysyłają na e-mail.

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    też zauważyłem to, że stronka wygląda bardzo dobrze, ale to jeszcze o niczym nie świadczy :)

6. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Ja korzystałem z tego jak to była dopiero beta i dawali tylko doładowania do telefonów. I muszę powiedzieć że udało mi się zdobyć doładowanie za 5 zł ;] więc wszystko jest w jak najlepszym porządku :D

7. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    niedługo start take a gift. Zobaczymy czy tam nie ściemniają...

8. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja z tego skorzystałem raz i dostałem 5 zł więc polecam

Wczytywanie...

Poleć forum