1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe Gry Acrade, Pełne wersie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebasti12, Luty 17, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sebasti12

sebasti12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam znalazłem stronę z grami arcade, pełne wersie nie potrzebujesz (JTAGA) tylko dwa pady (czasami jeden)
    Odkryłem tą stronkę przypadkiem gdyż mój kolega powiedział że jego kolega ma stronę z grami na xboxa za darmo sam byłem zdziwiony lecz to prawda. Nie wiadomo na 100% że bana nie dostaniesz lecz to już jest długo i nikt nie dostał do tej pory BANA. Na razie z tego co wiem to strona jest nowa i już jest dużo gierek arcade tak samo jak Pełne wersie Dziękuje. (POLECAM) :D

WWW strony : [link - wymoderowano]. Zapraszam fajna stronka co dzień więcej gier :D

Ta strona została założona dla polaków bo są już takie angielskie ale ta była o myśli polaków admin próbuje jak najwięcej Gier po polsku Zapraszam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale to działa przecież tylko na przerobionych Xboksach a takich stron jest multum

4. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gry NOJTAG dzialaja na NIEPRZEROBIONYCH xboxach

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum