Darmowe gry arcade

Alex789

Użytkownik
Użytkownik
Witam, może ktoś mi podać listę darmowych gier arcade, które można wrzucić na pendrive? Czy na pewno nie dostanie się za to bana? Mówię oczywiście o konsoli nieprzerobionej.
 

PLAYSTATION3fan

Użytkownik
Użytkownik
Nie dostaniesz bana. Jedynie co mi przychodzi na mysl, to Worms.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Worms
Yaris
Dash of Destruction
TotemBall
Aegis Wings
Hexic HD
Więcej darmówek juz nie ma
Lecz jeśli masz call of duty mw 2 to możesz kilka gier mieć za darmo za sprawą jednego buga, więcej o tym masz tutaj: http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/gry-arcade-w-pelnej-wersji-na-kernelu-9199-a-53125.html#post428974
 

Alex789

Użytkownik
Użytkownik
A znacie jakąś stronkę, z której mógłbym pobrać te gry? Bo z jednej której pobrałem były uszkodzone.
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Ja te gry sprawdziłem na Live i tylko TotemBall było za darmo. Po włączeniu okazało się że i tak nie pogram bo potrzebuje kamerki.. Reszty gier albo nie ma albo kosztują.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystkie gry które podałem są za darmo. tutaj masz kilka z nich: Aegis Wing, Hexic HD, Dash of Destruction, Totem Ball, Yaris (Full Games) - Digiex
Pobierz i nagraj na płyte CD
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
W nagrywarce chyba zepsuł mi się laser, nie chce czytać żadnych płyt. Czy z pena będą działać?
 

wojtas011

Użytkownik
Użytkownik
będą działać
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Tylko jak je skopiować? Po wrzuceniu obrazu konsola nie widzi żadnych nagranych gier.

Mój pen chyba nie jest kompatybilny z X360 (może dlatego że Sony :p). Wrzucałem każdym możliwym sposobem bez konfiguracji lub z dostosowanym 1 GB dla potrzeb Xboxa ale ni ch**a ten czarny kloc nie chce odczytać żadnych plików z pena, pokazuje że jest pusty. Kiedy skonfigurowałem to na Xboxie pokazuje niecałe 8 GB wolnego, a na PC 2 MB wolnego miejsca i nie da się nic wrzucić. Nie mam siły już dla tego szajsu.
 

Alex789

Użytkownik
Użytkownik
Mi też nie chciało odpalić z pena, ale nagrałem na płytkę i chodzi. Nie wiem czy to ma znaczenie ale jak grałem to miałem odłączony LIVE.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odłączony live nie ma znaczenia (ale na 100% pewny nie jestem) A co do pena to nie wgrywajcie na zasadzie "kopiuj/wklej do pena w "komputer" tylko musicie zrobić to programem
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
No to mógłbyś napisać jakim od razu :F

/edit: Wrzuciłem programem xtaf, ale jest to samo, dalej nie widzi gier.
Kiedy w xtafie wybieram pena manualnie, wyskakuje error: Could not initialize IO, make sure the files are not in use(as in another version of this program openn
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie napisałem jakim bo nazwy nie pamiętam, ale to chyba ten co dałeś w poście.
A masz najnowszą wersje?
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Tak, ściągnęła mi się sama po uruchomieniu starszej.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A pendrive był "zapoznany" z xboxem?
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Pisałem już wcześniej, próbowałem bez konfiguracji i po skonfigurowaniu pena z Xboxem. Tylko jak skończy konfigurowanie wyskakuje komunikat że jest gotowy do użycia ale ma jakieś tam problemy ze zgodnością czy coś w tym stylu.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A sprobuj na innym pendrive, może ten jest jakiś nie lubiany przez xboxy :p nie wiem co innego można by jesczze wykombinować. A system plików odpowiedni?
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
System plików sam zmienia się po skonfigurowaniu pena na Xboxie. Innego penka nie mam. No nic, dam płytkę kumplowi żeby nagrał u siebie. Ma wypalić sam czysty iso?
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niech wypali to co sie rozpakuje po kliknięciu 2 razy na ISO (czyli te pliki content itp)
 

jacekzemb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nagrywamy na płytę normalnie w Nero przy prędkości 48x czy w imgburn przy prędkości 2,4x ???
 

Do góry Bottom