1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

darmowe gry z usługi xbox live

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez shorty19882, Wrzesień 13, 2014.

1. shorty19882

shorty19882 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    Jakie znacie tytuły darmowych gier do pobrania na xboxa one? Ja znalazłem tylko killer instinct... Może ma ktoś listę wszystkich darmówek dostępnych z xbl? Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Haqu

Haqu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Crimson dragon jest za darmo w ramach Games with Gold (wymaga posiadania abonamentu gold)

4. Czezare

Czezare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Od dawna wiedzac, ze kupie One jak tylko sie w Polsce ukaze zaczalem zawczasu tj od dwoch miesiecy kolekcjonowac darmowki w ramach GwG. Dodawalem sobie swego czasu przez strone wszystko jak leci. W ten sposob "zdobylem" np Guacamelee Super Turbo Championship Edition (znakomite!!), Loco Cycle (wierutny gniot) czy Crimson Dragon. Do Killer Instinct dodalbym jeszcze od siebie Warframe.

5. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Lococycle ? tego nie dawali.

z darmowych masz jeszcze
    Pinball FX2 - jeden stół darmowy, reszta do kupienia
    Powerstar Golf - tez jeden zestaw pól golfowych, reszta do kupienia (na Polskim regionie brak, na innych jest)

6. Czezare

Czezare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Masz rację. Dawali za to Max the Curse of Brotherhood, zaś kod na Loco Cycle dostałem na innym xboxowym forum (onlinecenter) w zamian za udowodnienie, że Łoniaka kupiłem day one;-)

Wczytywanie...

Poleć forum