1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe gry z Xbox Live Gold - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pablo198181, Grudzień 5, 2014.

1. pablo198181

pablo198181 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Jestem posiadaczem 12 miesięcznej subskrypcji Gold na Xbox One. Mogę grać multi w Destiny oraz Call of Duty AW a także we wszystkie ściągnięte do tej pory darmowe gry. Problemem jest to, że gdy próbuję ściągnąć aktualnie dostępne darmowe gry wówczas Xbox przekierowuje mnie na stronę z ofertami zakupu subskrypcji 12 i 1 miesięcznej. Pisałem już do supportu Microsoft lecz do dziś nie otrzymałem odpowiedzi a nigdzie w czeluściach internetu nie znalazłem podobnego problemu. Czy któryś z kolegów jest w stanie mi jakoś pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Spróbuj dodać grę do kolejki pobierania przez stronę xbox.com

4. pablo198181

pablo198181 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy próbuję ze strony xbox.com to mam opcję tylko "Kup teraz" bez opcji "Bezpłatne z Gold". Kod na 12 miesięcy był wpisany w pażdzierniku i wszystko działało jak należy (zarówno Multi jak i możliwość ściągania darmowych gier). Teraz działa Multi i możliwość grania w ściągnięte już darmowe gry (a więc opcja Live Gold jest aktualna) ale w żaden sposób nie mogę pobrać aktualnych darmowych gier.

Wczytywanie...

Poleć forum