1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe Itemy dla Awatara dla każdego

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez warez007, Wrzesień 22, 2014.

1. warez007

warez007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    Panowie dziś złamałem kod konsoli nieprzerobionej na awatar item dla profilu Xbox live. Można pobrać wszystkie itemy z Xbox live, jak i japońskiego tak i USA, PL.

1. Kopiujemy profil na Pendrive (pendrive formatujemy przest konsole x360), odłączamy pendrive.
    2. Pobieramy profil na konsole - ten który skopiowaliśmy na pendrive.
    3. Pobieramy program na PC Horizon (program do PC do obsługi plików z x360 i urządzeń typu HDD i pendrive) https://www.horizonmb.com/client/v2/Horizon.Setup.v2.8.0.1.exe
    4. Pobieramy program Modio z tego magnet linku "magnet:?xt=urn:btih:e0ae4dd87ed719f7f17986f5320f793a5c1559c6&dn=modio&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337"
    5. Pobieramy program o nazwie Paroadox z tego linku Paradox Beta 0.5.1 HASŁO DO LINKU: TheCowboy
    6. Pobieramy program Avatar Browser Downloader BLKDTH Avatar Item Downloader Browser Version v1.0a.rar | Firedrive
    7. Jak już wszystko pobraliście do to działania.

Proces działania:
    1. Odpalamy Horizone i klikamy w zakładke "Tools" -> "Device Explorer". Wyciągamy nasz profil na PC, potem klikamy na "Package Manager". Wyskoczy nam okienko, klikamy na "Open" i uruchomiamy nasz Profil. Klikamy na "Contents" i szukamy pliku o nazwie Account. Klikamy na niego prawym guzikiem myszki i bierzemy "Extract...". Wybieramy miejsce gdzie to wrzucić. Na razie na tym konczymy naszą prace na Horizone.

2. Uruchomiam Modio z naszego Magnet linku (nie nowsze bo nie można edytować profilu). Klikamy w logo "M" w lewym górnym rogu. Wybieramy stamtąd "Profil Mod Tool" -> "Account Tool". Klikamy na "Load Account" i wybieramy nasz plik "Account". Klikamy "Decript Account" następnie "Save Account".

3. Uruchamiamy Parodox. Klikamy na "Browse/Gozat" i wybieramy nasz plik Account. Wyskoczą nam jakieś dziwne cyfry i litery, teraz kopiujecie z pola "Corent XUID/Su Anki XUID" nasze cyfry i wklejacie je w pole "New XUID/Yeni XUID". Klikamy na "Paradox Patch", potem na "Save my XUID". Zamykamy Paradox (te cyfry i litery skopiujcie do notatnika bo będzie nam to potrzebne do Avatar Item).

4. Uruchomiamy Modio, klikamy w logo "M" i wybieramy "Profil Mod Tool" -> "Account Tool". Wybieramy "Load Account", następnie wybieramy nasz plik Account. Klikamy na "Enorypt Account" i "Save Account", zamykamy Modio.

5.Wchodzimy do Horizone i wybieramy "Package Menager". Odpalamy nasz Profil z PC (nie plik Accouint), przechodzimy do "Contents". Klikamy prawym przyciskiem myszy na plik Account i bierzemy "Replace...". Wybieramy nasz plik Account i klikamy na "Save,Rehash and Resign". Po tym klikamy na "Save to Device" i wybieramy Flash Drive. Zostawiamy nasz profil. Teraz nagroda Live jest nasza, jak Itemy i być może DLC i GRY z XBOX LIVE za FREEE. Na nieprzerobionych konsolach na JTAG jest mniej pracy z tymi programami.

6. Uruchomiamy program BLKDTH_AvatarItemDownloader_Browser i logujemy się na nasz profil na Xbox.com za pomocą tego programu. W "XUID" wklejamy nasze cyferki, które skopiowaliśmy i pobieramy dowolne itemy. Klikamy: jeśli jeden Item to "GET", jesli cała strona na której się znajdujecie "GET ALL". Wrzucacie je poprzez Horizon. Wybieramy "Package Menager" i klikamy "Open". Otwieramy nasz Item Awatara i zapisujemy "Save to Device", wybieramy Flash Drive (itemy pobierają się do folderu $AvatarItems w folderze z programem).

7. Podłączamy nasz pendrive do X360 i uruchomiamy ten pobrany Avatar z XBL (nie ten modowany bo on się nie uruchomi na XBL), wchodzimy do Awatar Editor i mamy nasze itemki za FREE (ja dziś pobrałem Armora Kinga Kazuye i Yoshimitsu).

EDIT
    Aktualizacji z ostatniej chwili nie trzeba robić profilu wystarczy robić wszystko do punktu 3 a jak mamy swój XUID to robimy punkt 6 od razu i wrzucamy itemy na pendrivie przez Horizon. Awatar działaj tylko w Dostosuj awatara
    ewentualnie Logo X "Ustawienia" -> "Profil" -> "Edytuj Profil" -> "Awatar" tak to są widoczne jako uszkodzone ale działają w 100% na nieprzerobionej konsoli Jtag/RGH

PS. Ja się zabiorę za DLC i GRY w weekend i dam znać czy to działa na nie przerobionym X360.

Pozdro Warez007

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie zadziała, profil łatwo stracić wiec kimu zależy na profilu nie zalecamy

4. warez007

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    Już kiedyś odblokowywałem item z gier jako nagrody i konta mam do dziś nawet odblokowywałem archiwamenty przez XBL czy pobierałem płatnę tematy i ikony awatarów mam tego dużo i konta są aktywne jedynego bana jakiego dostałem za konta z allegro a itemy to 2010 roku odblokowywałem te z gier a dziś się wiozłem za XBL na JTAGU jest proście tu musimy tworzyć 2 konta swoje i pod konto ze swojego i to wszycho

i to działa zobacz na moje konto "o KaJoT PL o" mam fotkę Armor Kinga a Avatara Yoshimitsu mogę założyć inny tylko na piszcie jaki a ja go z hakuje na online nie ma JTAGA tylko LT3.0 czyli nie po wino działać a dział tylko trzeba więcej pracy sam to rozgryzłem i opisałem na wielu forach nawet tych z USA, Rosji i Brazylii tu macie wszystko podane tylko liczy się wasza odwaga ja od 2010 hakuje archivamenty i Itemy z Gier tylko nie używam programów dostępnych na każdym forum tylko te łączące się z XBL

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nikt normalny tego nie zrobi bo takie 'hakierowanie' to tylko kwestia czasu jak MS się wkurzy i pobanuje konta.
    Lepiej nie ryzykować.

6. warez007

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    "Nikt normalny tego nie zrobi bo takie 'hakierowanie' to tylko kwestia czasu jak MS się wkurzy i pobanuje konta.
    Lepiej nie ryzykować."

Po pierwsze awatary unlockujecie przez logowanie do Marketplaes czyli jak byście kupowali na własne konto po drugie to już 4 lata się wkurza na mnie używam programu doi Archiwamentów i do odblokowywania Itemów z Gier ba nie mając gry Halo mam wszystkie item z tej śmiesznej appki waypout czy jakoś tak i bana nie mam a mam to od 2012r trzeba wiedzieć co używać a nie jakiś programów typu Profil edit bo to gówno a nie program do hakowania ja polecam przełączyć IP na Brazylii Rosję i USA i poszukać lepszych forum bo szara masa się boj i tyle Seban7 powiedz my się znamy lepiej mam aktywne konta z item z gier i 1000gp w archiwamentach i działają.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    po pierwsze
    zalecam zapoznać się ze znaczeniem słowa "Interpunkcja" a po drugie nikt nie mówi że to nie działa tylko że jednak osoba, która szanuje swoje konto oleje jakieś śmieszne obrazki czy itemki z gier.
    Sam osobiście przestrzegam przed korzystaniem z tego typu modyfikacji profilu, wszystko robicie na własną odpowiedzialność.

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  9. warez007

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    to usuń tamten na xbox one

10. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    @zonk Ja też polecam Tobie zapoznać się z tym słowem.

Jeśli możesz to popraw ten poradnik, ponieważ trudno niektóre zdania zrozumieć.
    Czekam na dalsze info.

11. warez007

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    Poprawiłem Tutka za pierwszym razem byłem pod ekscytacją że coś działa na wszystkich konsolach jakich testowałem łącznie z nieprzerobionymi na JTAG/RGH jest dużo prościej wystarczy pobrać i to przerobić w Paradoxie tylko i działa, a na nieprzerobionej 2 profile są potrzebne takie same i jest tego dużo teraz biorę się za DLC i GRY (UWAGA AWATARY na nieprzerobionej konsoli Xbox 360 i z LT wyglądają na uszkodzony plik ale jak wejdziecie na Edytor awatara działają bez problemu) tylko pamiętajcie uruchamiamy profil ten z XBL nie ten z Hakowany bo się nie połączycie z XBL i Awatary nie pobierzecie z XBL w edytora awatarów nie używajcie gówien typu Profile Edit i exProfileEditor za to lecą bany 100%

EDIT
    Aktualizacji z ostatniej chwili nie trzeba robić profilu wystarczy robić wszystko do punktu 3 a jak mamy swój XUID to robimy punkt 6 od razu i wrzucamy itemy na pendrivie przez Horizon. Awatar działaj tylko w Dostosuj awatara
    ewentualnie Logo X "Ustawienia" -> "Profil" -> "Edytuj Profil" -> "Awatar" tak to są widoczne jako uszkodzone ale działają w 100% na nieprzerobionej konsoli Jtag/RGH

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przecież tego sie czytac nie da. Zrobie za ciebie kropki przynajmniej............. Chłopak ma chyba z 15lat i pierwszy raz odblokowal pierdoły

13. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    ciekawe... poprzez hex także można dodać xuid do profilu i wyjdzie na to samo. Programu tego typu działają na tej samej zasadzie, mit obalony ;).
    Gdyby z dlc / grami było tak łatwo, to już dawno zostało by to odkryte, a MS załatał by "lukę". Nie masz sie na co napalać.

14. warez007

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    "ciekawe... poprzez hex także można dodać xuid do profilu i wyjdzie na to samo. Programu tego typu działają na tej samej zasadzie, mit obalony .
    Gdyby z dlc / grami było tak łatwo, to już dawno zostało by to odkryte, a MS załatał by "lukę". Nie masz sie na co napalać."

Wiem że przez hex się da wyciągnąć XUID ale mi chodzi o odblokowywanie Itemów z gier i Archiwamentów takie rzeczy tylko online jeśli chodzi o Itemy z gry odkrywać poprzez Xbox.com a są do tego programy tylko nie znajdziesz ich na normalnych forach a co do pierwszego razu złamania to stary poszukaj lepiej na internecie na Rosyjski, USA i Brazyliskich Wareza i ile mam podziękowań za złamanie na PC, Konsolach i Tabletach jakiś programów czy blokad bo jesteś maluśki do tego ale to wada Polaczków ty po Żydach i tak tu mało się udzielam bo jesteście szarą masą i tyle w tym temacie człowiek wam udostępnia coś a was to boli, ale to forum zawsze było dziwne.

A ap ropo luk to nie wstawiaj filmików i luki nie będzie trzeba łatać bo nie będą wiedzieć a nie milin filmików na YOUTUBE ja do dziś używam tylko sprawdzonych przez nie licznych programów i działają na 100% i wszystkie Itemy i archiwy mam z hakowanie i nie mam bana a robię to od 2010r

15. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    achievements .... za to MS nie bierze $$ więc ma to w głębokim poważaniu że sobie je sobie odblokowałeś... tyle z mojej strony, szara masa pozdrawia :)

16. warez007

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    Stary ale za to też banują za Archivy te przez Profil edit hakowane bo nie byłeś zalogowany online a masz archiwa na online zaliczonego i ap rpop płatnych rzeczy ma wszystkie PICKI jakie są na livie a one też są płatne i do dziś bana nie mam na żadnym koncie oprócz tym co kupiłem Konto z Allegro, ba a pamiętasz czasy gdzie się okradało stronę Xbox.com z XBL Liva i Punktów MS sam z tego korzystałem i konto działa i kogo znam co to robił to też ich konta działają wiec nie p...... Chłopcze głupot jak się nie znasz.

17. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    W weekend się z tym pobawię i opiszę co w szafie gra:)

Właśnie wrzuciłem butki Adi Hgh Ext. Nick xbox 360: KA Seban AK

//Edytuj posty zamiast pisać jednego pod drugim
    warn
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum