1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe Itemy dla każdego nawet bez przeróbki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez warez007, Wrzesień 22, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. warez007

warez007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    Panowie dziś złamałem kod konsoli nie przerobionej na awatar item dla profilu Xbox live można pobrać wszystkie itemy z Xbox live jak i japońskiego tak i USA czy Polska
    1. Kopiujemy profil na Pendrive (pendrive formatujemy przest konsole x360) odłączamy pendrive
    2. Pobieramy profil na konsole ten który skopiowaliśmy na pendrive
    3. Pobieramy program na PC Horizon (program do PC do obsługi plików z x360 i urządzeń typu HDD i pendrive) https://www.horizonmb.com/client/v2/Horizon.Setup.v2.8.0.1.exe
    4. Pobieramy program Modio z tego magnet linku "magnet:?xt=urn:btih:e0ae4dd87ed719f7f17986f5320f793a5c1559c6&dn=modio&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337"
    5. Pobieramy program o nazwie Paroadox z tego linku http://www.mediafire.com/download/wfrpfu92kb3p97e/Paradox+Beta+0.5.1.rar HASŁO DO LINKU: TheCowboy
    6. Pobieramy program Avatar Browser Downloader BLKDTH]BLKDTH Avatar Item Downloader Browser Version v1.0a.rar | Firedrive Avatar Item Downloader Browser Version v1.0a.rar | Firedrive
    7. Jak już wszystko pobraliście do to działania

Proces działania
    1. Odpalamy Horizone i klikamy w zakładke "Tools" -> "Device Explorer" i wyciągamy nasz profil na PC potem klikamy na "Package Manager" wskoczy nam okienko klikamy na "Open" i uruchomiamy nasz Profil klikamy na "Contents" i szukamy pliku o nazwie Account klikamy na niego prawym guzikiem myszki i bierzemy "Extract..." i wybieramy miejsce gdzie to wrzucić na razie na tym konczymy naszą prace na Horizone

2. Uruchomiam Modio z naszego Magnet linku nie nowsze bo nie można edytować profilu klikamy w logo "M" w lewym górnym logu wybieramy stamtąd "Profil Mod Tool" -> "Account Tool" i kimamy na "Load Account" i wybieramy nasz plik "Account" i kilamy "Decript Account" i potem "Save Account"

3. Uruchamiamy Parodox klikamy na "Browse/Gozat" i wybieramy nasz plik Account wyskoczą nam jakieś dziwne cyfry i litery teraz kopiujecie z pola "Corent XUID/Su Anki XUID" nasze cyfry i wklejamy je w pole "New XUID/Yeni XUID" i klikamy na Paradox Patch" i potem na "Save my XUID" zamykamy Paradox (te cyfry i litery skopiujcie do notatnika bo bedzie nam to potrzebne do Avatar Item)

4. Uruchomiamy Modio i klikamy w logo "M" i wybieramy "Profil Mod Tool" -> "Account Tool" wybieramy "Load Account" i wybieramy nasz plik Account i klikamy na "Enorypt Account" i "Save Account" zamykamy Modio

5.Wchodzimy do Horizone i wybieramy "Package Menager" i odpalamy nasz Profil z PC nie plik Accouint i przechodzimy do "Contents" i klikamy prawym przyciskiem myszy na plik Account i bierzemy "Replace..." i wybieramy nasz plik Account i klikamy na "Save,Rehash and Resign" po tam klikamy na "Save to Device" i wybieramy Flash Drive i zostawiamy nasz profil a teraz nagroda Live jest nasz jak Itemy i być może DLC i GRY z XBOX LIVE za FREEE na nie przerobionych konsolach na JTAG jest mniej pracy z tymi programami

6. Uruchomiamy program BLKDTH_AvatarItemDownloader_Browser i logujemy sie na nasz profil na Xbox.com za pomocą tego programu i w "XUID" wklejamy nasze cyferki które skopiowaliśmy i pobieramy dowolne itemy i klikamy jesli jeden Item to "GET" jesli cała strona na której się znajdujecie "GET ALL" wrzucacie je poprzez Horizon wybieramy "Package Menager" i klikamy "Open" i otwieramy nasz Item Awatara i zapisujemy "Save to Device" i wybieramy Flash Drive (itemy pobierają się do folderu $AvatarItems w folderze z programem)

7 Podłączamy nasz pendrive do X360 i uruchomiamy ten pobrany Avatar z XBL nie ten modowany bo on się nie uruchomi na XBL wchodzimy do Awatar Editor i mam nasze itemki za FREE (ja dziś pobrałem Armora Kinga Kazuye i Yoshimitsu)

PS. Ja się zabiorę za DLC i GRY w weekend i dam znać czy to działa na nie przerobionym X360

Pozdro Warez007

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Za mody itp oszustwa łatwo bana dostać na XBL jesteś pewny w 100% że to bezpieczne?

4. warez007

warez007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ŁDZ
    Już kiedyś odblokowywałem item z gier jako nagrody i konta mam do dziś nawet odblokowywałem archiwamenty przez XBL czy pobierałem płatnę tematy i ikony awatarów mam tego dużo i konta są aktywne jedynego bana jakiego dostałem za konta z allegro a itemy to 2010 roku odblokowywałem te z gier a dziś się wiozłem za XBL na JTAGU jest proście tu musimy tworzyć 2 konta swoje i pod konto ze swojego i to wszycho

i to działa zobacz na moje konto "o KaJoT PL o" mam fotkę Armor Kinga a Avatara Yoshimitsu mogę założyć inny tylko na piszcie jaki a ja go z hakuje na online nie ma JTAGA tylko LT3.0 czyli nie po wino działać a dział tylko trzeba więcej pracy sam to rozgryzłem i opisałem na wielu forach nawet tych z USA, Rosji i Brazylii tu macie wszystko podane tylko liczy się wasza odwaga ja od 2010 hakuje archivamenty i Itemy z Gier tylko nie używam programów dostępnych na każdym forum tylko te łączące się z XBL

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum