1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe konto GOLD na 30 dni

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xelix, Luty 9, 2013.

1. Xelix

Xelix Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Witam!
    Mam pewien problem otóż kupiłem nową konsolę i ją zaktualizowałem. Chciałem wypróbować te konto lecz gdy podaję wszystkie dane prawidłowo wyświetla mi się napis pod sam koniec o treści "Nie można zweryfikować danych rozliczeniowych.". Moje konto PayPal jest zweryfikowane przez konto bankowe, więc nie wiem w czym tkwi problem. Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. RS2turbo

RS2turbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,nie chce robić nowego tematu więc tutaj napisze: Kupiłem konsole gdzieś w styczniu 2012 slim a wiec zabawka ładnie służyła przez ten roczek nie narzekam.Wczoraj uznałem ją podpiąć do netu i wszystko ok,aktualizacje,konto, śmiga jak w bajce.Ale problem jest w ty iz jak odpala sie to darmowe konto co jest niby na miesiac ? w profilu pisze ze niby darmowe ale nie napisane jest do kiedy i od kiedy,od paliłem fife i za ''bata" nie mogę się połączyć z nikim,próbuje każdą funkcje w fifie co jest online ale wyskakuje komunikat - "Twój profil gracza nie ma wystarczających uprawnień do skorzystania z funkcji" rozumiem ze tu chodzi wlasnie o to konto. Wiec o co chodzi ? to jakaś ściema czy jak ? Przypomnę konsola wczoraj podpięta a kupiona rok temu,czy może to być wina przez ten okres?

przepraszam jeśli w nie odpowiednim temacie,jeśli tak prosze o przesunięcie,
    Pozdrawiam :(

4. mlodzik13

mlodzik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Trójmiasto
    Rozumiem że kupiłeś ją nową ?
    jeżeli masz konto silver (darmowe) to po podłączeniu do neta powinna ci wyskoczyć na środku "Dołącz do Usługi XBL"
    I tam powinieneś móc wybrać darmowe 30 dni, Ale jeżeli tak się nie dzieje to gdy masz konsole podłączoną do neta spróbuj założyć nowe konto i tam na pewno ci wyskoczy komunikat o darmowych 30 dniach

5. RS2turbo

RS2turbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nówka w Auchanie była kupiona slim250GB,rok grałem bez neta na niej,no konto zrobiłem Xbox live ale tam nie ma nic o 30-dniach za free nawet drugie też zrobiłem i po prostu nie ma czegoś takiego przy tworzeniu konta,komunikatu czy zaznacznika totalnie nic na 99% chyba że ślepy jestem ale wątpie w to.Dodam ze konto w microsoft zwerfikowane jest.

6. mlodzik13

mlodzik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Trójmiasto
    słuchaj, zakładając konto po wybraniu avatara (oczywiście konsola podpięta do sieci) przed zakończeniem tworzenia profilu musi wyskoczyć komunikat o chęci kupienia Golda lub wykorzystania darmowego miesiąca
    https://www.youtube.com/watch?v=EBM0gwXmWAg <<< tu masz jak dołączyć do XBL

7. RS2turbo

RS2turbo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego doceniam pomoc lecz w tym linku co mi posłałeś wszystko ok tylko od 4:50 jak na filmiku to u mnie już wchodzi normalnie do menu,nie mam tego Upgrade to Gold i to dalej bo tam wyraźnie pisze że ma 30dni,jeśli wchodze do zakładki konto>twoje członkostwo> pisze tam że niby bezpłatne(na każdym koncie) daje modyfikuj konto i mam do wybrania na rok,3miechy i miesiąc za kase oczywiście a grać tak niemoge online w nic, wiec już nie wiem całkowicie o co kaman. Ale i tak dziękuje za pomoc,chyba pozostało mi wykupienie abonamentu.

8. stefan1.44

stefan1.44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    musisz kolego zaznaczyc "nie,dziękuje"wtedy przełączy cię do darmowego 30 dni

Wczytywanie...

Poleć forum