1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

darmowe konto gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uśmiechnięta, Styczeń 16, 2013.

1. uśmiechnięta

uśmiechnięta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy moglibyście mi pomóc???
    po zakupie konsoli założyłam konto/profil na xbox live, pobrałam aplikację internet explorer, jednak nie mogę do niej wejść, przy logowaniu pokazuje mi że muszę mieć aktywne konto gold, jak chce sie zalogować przez ten profil co utworzyłam na live też sie nie da. i moje pytanie- czy to konto darmowe gold, które jest w standardzie przy zakupie nowej konsoli trzeba jakoś aktywować??? albo jak sprawdzić czy jest aktywne???
    bardzo proszę wytłumaczcie mi, jak ktoś może

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Trzeba je aktywować i jest to możliwe tylko przy rejestracji konta na konsoli.

4. uśmiechnięta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak do tego teraz dojść na konsoli ???
    czy jeżeli juz zarejestrowałam konto w xbox live i nie widziałam tam takiej opcji z tym kontem gold to teraz jeszcze moge jakoś do tego wrócić???

5. nexus132

nexus132 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gold powinien się pojawić sam , kiedy zakładasz pierwsze konto , bynajmniej ja tak miałem. Niestety kiedy założyłem 2 już mi nie działał , a podobno 3 pierwsze konta mają darmowego ;/

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Sam się nie pojawi :)
    Przy rejestracji trzeba zaznaczyć opcję wypróbowania darmowego Golda, aby z niego skorzystać musisz założyć nowe konto na XBL z poziomu konsoli.

2 użytkowników lubi ten post.
  7. uśmiechnięta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    założyłam drugie i jest :) dziękuje

8. Wujciu

Wujciu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    możecie podpowiedzieć w którym miejscu była ta opcja ? Zrobiłem 2 razy konto, i za każdym razem owej opcji nie widziałem....

Wczytywanie...

Poleć forum