1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe konto gold.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barteq121, Październik 31, 2010.

1. barteq121

barteq121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanko mianowicie: Jak to jest z tym darmowym kontem gold? wiem że na 3 pierwsze konta na XBL dają po miesiącu gratis Golda, ale jak kupię Fifę i zagram na koncie numer 1 i jak skończy mi się gold to będę mógł grać w tą fifę również na koncie numer 2 a potem na koncie numer 3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, ja też mam darmowe już drugi miesiąc Golda.

4. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    To sa 3 triale .. i masz tam odzielne konta .. Punkty zdobyte w fifie nie przejda Ci na inne konto (Innego triala) Jakby nie mogli dac 3 miesiace darmowe .. ;D

5. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Powiem Ci tak, oczywiscie że mogłeś grać na LIVIE w tą sama FIFA np 10 w którą grałeś na innych TAGACH gdzie miales darmowy GOLDt ylko w tym roku pojawil się inny problem. Kupujac FIFE 11 lub inne gry tegoroczne od EA Sports w pudełku otrzymujesz kod jednorazowy ONLINE PASS który musisz wpisać zeby móc grać na LIVIE. Ten kod nie jest przypożadkowany do konsoli tylko do TAGA, więc jezeli skonczy Ci sie darmowy GOLD i utworzysz nowe konto to zeby grac w FIFE 11 musisz wykupic z Marketplace kod ONLINE PASS za 800 MSP. Wiec lepiej opłaca Ci sie normalnie przedłuzyc LIVE.

Pewnie dostaniemy ostrzezenie bo napisales temat w świerzakach a masz powyzej 20 postów.

Pzdr

6. barteq121

barteq121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oj ale ja jestem świeżakiem :p tylko mam +20 potów :)

Wczytywanie...

Poleć forum