Darmowe pobieranie z www.turbobit.net jak premium

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Witam,
Ostatnio dowiedziałem się o świetnym sposobie na pobieranie full łączem z serwisu turbobit. net. Jest on bardzo prosty i działa jak na razie w 100 procentach. Opiszę po kolei krok po kroku jak skorzystać:

Krok 1
Wchodzimy na Turbobit Link Generator.

Krok 2
Wklejamy linki turbobit. net w odpowiednie miejsce na stronie (max 50- każdy link w osobnej linii)

Krok 3
Klikamy generuj

Krok 4
Wygenerowane linki pojawią się na dole str. pod postacią:
GetRipz.pl - Free Turbobit Premium Link Generator

Krok 5
Klikamy w każdy z nich osobno

Krok 6
Gdy załaduje się strona http://dl1.ripz.pl(...) klikamy start download

Krok 7
Gdy załaduje się strona http://q.gs(...) i odczekamy 5 s. w prawym górnym rogu klikamy Skip Ad.

W tym momencie plik pobiera się w przeglądarce. Możemy pobierać wiele plików naraz.

EDIT: Co zrobić aby możliwe było pobieranie poprzez menadżera plików Flashget 3

Co zyskujemy dzięki temu:
#Pobieranie wielu plików naraz
#Wygodę
#Możliwość ograniczenia prędkości gdy tego potrzebujemy
#Co najważniejsze pauzowanie, stopowanie i wznawianie kiedy tylko chcemy bez konieczności pobierania pliku od nowa
#Darmowe rozwiązanie które na chwilę obecną sprawdza się jak premium

Przedstawię Wam krok po kroku jak zacząć pobierać:
1. Pobieramy program Flasgeth 3: http://www.programosy.pl/download/pobierz,flashget,2.html





2. Instalujemy i odpalamy
3. Gdy to zrobimy wracamy do kroku 7 tylko kiedy pokażę nam się napis SKIP AD klikamy na niego prawym przyciskiem myszy i wybieramy: "kopiuj adres odnośnika"





4. Następnie przechodzimy do programu Flashget 3 i w zakładce po lewej Downloading klikamy plusika zielonego i dodajemy link. Robimy tak z każdym linkiem po kolei.
5. Efekt:




Prędkość przy łączu 20 MB/S. Oczywiście czasem jest dużo mniej ale czego więcej wymagać od darmowego sposobu na płatne pobieranie :)


Dziękuję i pozdrawiam :D
 

Kamilo87

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajne i przede wszystkim działa bo sprawdzałem, polecam.
 

duszekx360

Użytkownik
Użytkownik
dobry poradanik, działa :D
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
potwierdzam, właśnie pobieram darksiders 2 na full łączu :D
 

duszekx360

Użytkownik
Użytkownik
ja gta iv

Wysłane z mojego Gio za pomocą Tapatalk 2 !
 

Dobo

Użytkownik
Użytkownik
Spoko. Dzięki za info.

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2
 

duszekx360

Użytkownik
Użytkownik
a mam takie pytanie jezeli bym wlaczyl 6 partow na raz to preskosc bedzie max ?

Wysłane z mojego Gio za pomocą Tapatalk 2 !
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bedzie, ale nie na tej zasadzie że masz np 2mb internet i każdy part będzie ściągać sie z prędkością 2mb tylko łącze się podzieli pomiedzy partami

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

19Szumi10

Użytkownik
Użytkownik
Generator linków premium turbobit

Proponuję dodać jeszcze stronkę Turbobit.be - Generator linków premium!
oraz sposób ze zmianą nazwy linku np. macie link www.turbobit.net/plik1 i zamieniacie go na www.gturbobit.net/plik1
Pozdrawiam ;)
Czasami możecie też znaleźć darmowe premki w necie, a najłatwiej chyba znaleźć je tutaj: Xbox 360 ISO - Premium Accounts (oczywiście trzeba kliknąć na ostatnią stronę lub przedostatnią i powinny być świeże premki :D )
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja tam kupilem konto premium za 5 zl i nie musze sie bawic w zadne dziwactwa
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A jakie to dziwactwo? Kopiujesz linki i pobierasz wszystkie naraz. Ty kupileś. My mamy za darmo :)
 

duszekx360

Użytkownik
Użytkownik
kazdy radzi sobie na swoj sposob :D

Wysłane z mojego Gio za pomocą Tapatalk 2 !
 

SnakeKRK

Banned
Użytkownik
Dzieki wariacik
 

Kniaziu

Użytkownik
Użytkownik
dzięki
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdybym mieszkał w pobliżu Wrocławia, wręczyłbym Ci kratę Twoich ulubionych browarów, niestety mieszkam troszkę dalej i jedyne co mogę zrobić to podarować Tobie wirtualnie piwo! Wielkie dzięki! Naprawdę się przydało, do pościągania kilku starych gier, których nie można dostać na **********! ; )
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Super, właśnie ściągam kilka starszych gierek bo tak jak kolega wyżej mówi na ********** to słabo z nimi jest. Rep+
 

banannba12

Banned
Użytkownik
super motyw ! ciekawe czy skonczy sie ten patent kiedys ; <

WIE KTOS MOZE CZEMU KIEDY SCIAGAM PLIKI TO PO JAKIMS CZASIE WYSKAKUJE NIEZNANY BLAD SIECI I POBIERANIE SIE ANULUJE, SCIAGAM SLEEPING DOGS OD SWAG (GOOGLE CHROME) ? (sory za capsa)
 

Dobo

Użytkownik
Użytkownik
super motyw ! ciekawe czy skonczy sie ten patent kiedys ; <

WIE KTOS MOZE CZEMU KIEDY SCIAGAM PLIKI TO PO JAKIMS CZASIE WYSKAKUJE NIEZNANY BLAD SIECI I POBIERANIE SIE ANULUJE, SCIAGAM SLEEPING DOGS OD SWAG (GOOGLE CHROME) ? (sory za capsa)
Prawdopodobnie twój antyvir wykrywa go jako wirusa. Przynajmniej ja tak miałem jak pobierałem jedną rzecz :]
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wielkie dzięki kolego :D
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Ogromne dzięki, gdybym miał możliwość to postawiłbym Ci browara :D nie byle jakiego tylko zimnego lecha prosto z lodówki! :D
 

Do góry Bottom