1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowe punkty microsoft :/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez raforza, Listopad 16, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Zapewne wielu z was w tym również i ja, dostało powiadomienie na xbox live o adresie strony gdzie ponoć darmowo rozdawane są punkty microsoft. Troche mi to śmierdziało gdyż wchodząc na stronę trzeba podać ilość punktów która nas interesuje a następnie ukazuje sie strona identyczna jak ta z xbox.com przy logowaniu. Przy próbie logowania wyskakuje problem z java script. Olałem temat ale dzisiaj znajomy pisze mi że dziekuję za podanie mu strony na xbox live, tylko że ja do niego w ogóle nie pisałem :eek:, tak samo inni znajomi mają. Coś a'la virus który rozsyła informacje przez nasze konta. Nie wiem o co biega ale śmierdzi mi to straszniee :-\

2. Lotnik421 Xbox One

3. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Darmowe punkty microsoft :/

Zapewne ktoś dostał też twoje hasło i login.

4. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nie sądzę by temu komuś na coś się zdało gdyż od razu hasło na xbox com zresetowałem :). Uprzedzam innych bo sprawa jest co najmniej dziwna

5. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nigdy nie wierz takim stronom! Stracisz konto i tyle będziesz miał z darmowych punktów M$

To tak samo jak konta Tibii, wpisz login i hasło a jutro +20lvl :) (podałem przykład, nie gram:p )

6. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c

Czytałem gdzieś o tym nie dawno.
    Jest to strona typu phishing. Automatycznie rozsyła po znajomych.

7. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

heh dałes sie na to nabrać.

Ja dostałem tą wiadomość od 4 przyjaciół. Wszystkie te osoby podały na tej stronie login i hasło, gdy już je podamy to strona na której to podaliśmy loguje się na nasze konto i wysyła taką wiadomość "MESSAGE TO ALL FRIENDS:Go to www.fmsps.tk for free microsoft points!" do wszystkich przyjaciół. To jest strona która hakuje konta, ale na szczęście ona hakuje tylko konta na których jest MSPoint gdybyś miał na koncie jakieś MSPoints to byś je stracił bo oni by za twoją kasę kupili se gry na XBL itp. ;]

8. zajacxxx

zajacxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja nie wiem czemu ludzie sa tacy naiwni? czy wy nie wiecie ze na tym swiecie nie ma nic za darmo a juz w szczególności punkty microsoft ? przeciez co chwile slychac o podrobionych stronach banku a co dopiero takich stronkach o jakich mowisz.

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  10. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kolego nie musisz odkopywac takiego teamatu zeby sobie posty nabic.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum