1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy 1msc XBL Gold (tylko na kontach US)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JaZz, Marzec 12, 2013.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Klikasz tu http://click.engage.xbox.com/?qs=94...7adbaaa9b7c4e1936ced5a88438b10de5d0ff3b4d2543, dalej Cię poprowadzą.

Oczywiście trzeba mieć przypisaną kartę kredytową do konta XBL lub konto Paypal z powiązaną kartą.

Po wszystkim nie zapomnij wyłączyć automatycznego odnawiania się członkostwa Gold ;)

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kokos0

kokos0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Wpisałem i pisze promocja nie dostępna. Ale nie było wcześniej w tytule napisane konto na US.

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    konto na US?

5. karol13x

karol13x Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    żeby przypisać konto paypal do xboxa trzeba mieć kartę kredytową ? Mam Paypala , zweryfikowane konto używałem już nawet kilka razy , ale karty nie posiadam.Nie da się tego jakoś inaczej rozwiązać ?

Wczytywanie...

Poleć forum