1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy* Assassin's Creed 2 trafi do Xbox Live za dwa tygodnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Lipiec 3, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Ezio Auditore da Firenze znów będzie mieć swoje pięć minut sławy.

Po zapowiedzi, że kolejną grą, którą posiadacze abonamentu Gold (stąd gwiazdka w tytule) dostaną na własność będzie Defense Grid, Major Nelson nasłuchał się skarg graczy. Ci liczyli, że w lipcu dostaniemy Halo 3 i Assassin's Creed 2. Drugi z tytułów faktycznie się załapie - będziemy mogli pobrać go od 16 lipca.

Cóż, nie jest to już świeża produkcja, ale na pewno nikt nie odbierze jej miana hitu. Nosicie się z zamiarem ponownego wcielenia się w Ezio?

źródło: Major Nelson

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No wreszcie coś ogarneli...
    Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, do końca roku mamy jeszcze 5 miesięcy czyli dostaniemy 10 gier darmowych. Ciekawe co dadzą...

4. Brajley

Brajley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W sierpniu za to trafi także obiecane Halo 3 (na jednym z suportowych twitterów potwierdzono).

Następne gry po AC II i Halo 3 to UNO i jakaś japońska gra (żart).

Tak na serio to będzie schemat - Arcade - pełna.

5. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Obstawiam, że AC II i HALO 3 to będą najlepsze tytuły jakimi nas obdaruje M$. Reszta pewnie arcade, gdyby było inaczej to te bardziej znaczące tytuły wymienili by razem z assasinem i halo ;/

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    w tej konkurencji PS plus wygrywa bez 2 zdań.. tam co miesiąc bez lipy dają fajne gry a na XBL to jest jakaś masakra, założę się że będą dawać same arcade a jak już dadzą "dużą grę" to będzie to produkcja do 2010r. , bardzo prawdopodobne że dadzą Gears of War, ludzie przejdą i po jakiś 2tyg. dadzą promocję na GoW 2 i 3 bo ludzie będą chcieli kontynuować "przygodę", wszystko sobie MS na pewno obmyślał aby przyniosło zysk :) nic nie ma za darmo ;p

2 użytkowników lubi ten post.
  7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    taaa, tylko ze aby grac w multi musisz kupic golda a do tego dostajesz jakies gry za darmo, PS+ nie musisz wykupywac a po drugie jak skonczy ci sie PS+ to koniec z grami ktore pobrales, nie bedziesz mogl grac a tutaj gold ci sie skonczy a gry dalej beda dzialac wiec PS+ wcale nie jest takie fajne

1 osoba to lubi.
  8. Brajley

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No tak ... lepsze jest dostanie starych gier lub arcadowych gówien w stylu tower defence. Ale ważne że na zawsze a w PS+ nie. Gdyby X wprowadził to szybciej to może teraz byłyby dostępne gry takie jak w PS+. Ale pewnie obrońcy X'a zaraz na mnie wparują i powiedzą że to tylko "dobra ich wola". A PS+ i tak 3/4 ludzi posiadających PS3 go ma bo wiąże się to z darmowymi grami oraz z przecenami na DLC i inne na PSV i PS2 nawet.

9. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Te dwa tytuły są naprawdę znakomite, według mnie AC 2 to najlepsza odsłona serii. Natomiast HALO 3 to klasa sama w sobie, już kiedyś przeszedłem ale jeszcze raz chętnie pogram :D

10. gajos1111

gajos1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czeladź
    a assassin to jest tylko podstawka czy te wyciete sekwencje tez beda?

11. Brajley

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chyba tak jak z Fable i "grą" z lipca czyli bez DLC i nieczego. Może dwa darmowe stroje odblokują i koniec.

12. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale że co? Nie ma racji?

Co to jest w ogóle za mongolskie podejscie? Trudno chyba nie porównywać dwóch, działających na zbliżonych zasadach, usług. Zresztą, jak równać to do najlepszych. A skoro MS zdecydował się u schyłku generacji z wielką łaską udostępniać graczom wybrane produkcje w ramach Golda, to chyba chłopak - jak każdy inny - ma prawo się wypowiedzieć, co myśli o takim rozwiazaniu. Rozciągając takie myślenie, mogę założyć (zapewne krzywdząco), że konsole też wybierasz na chybił-trafił. Bo niby po co brać pod uwagę wszelkie dodatki, usługi, otwartość systemu itp. Wszystkie one są przecież "takie same"...

/Wysłane z telefonu/

13. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ehh.. akurat 14 gold mi się kończy, jak myślicie chyba nie opłaca się przedłużać, skoro już raz przeszedłem AC II, tyle że w wersji angielskiej więc fabuły nie zrozumiałem.
    Fajnie że dadzą w końcu tego AC II, ale mam wrażenie że M$ robi wszystko na opak graczom, próbują ciągle coś naprawiać po narzekaniu graczy.

14. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Red Dead Redemption ma być na tych darmowych,więc bym nie powiedział, że same stare. Umiecie tylko narzekać ?

15. Brajley

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Akurat w RDR to każdy posiadacz konsoli już się uzbroił czekając przy okazji na GTA V.

16. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    DAWIDKI-Taa,a w gierki z ps3 to niby nikt nie grał.. Sam przeszedłem RDR,ale co z tego,skoro taka kozacka gra,przejde jeszcze raz już na innym koncie..

17. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akurat ja przeszedłem już AC2, ale na pewno wiele osób jeszcze nawet nie miało styczności z tą serią :)

18. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Aha czyli według Ciebie powinni dawać crapy w które nikt nie grał? Niezły tok myślenia. Jak dają hit - źle, jak dają crap - źle. Ehh ci hejterzy... :)

19. Bagley

Bagley Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pierwsze słyszę, od wczoraj skończył mi się ps + i Battlefield 3 jakoś działa

20. Problem

Problem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A wie może ktoś do kiedy assasins creed 2 będzie darmowy , bo z tego co wiem to defense grid wygasa 15.07.

21. mirek5130

mirek5130 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam problem. Pobrałem tego assassyna ale on jest po angielsku. Konto mam na polskę w xbl pisze że jest po polsku i rosyjsku a w ustawieniach mogę tylko zmienić język mówiony i czy napisy mają być włączone czy nie. Ktoś wie jak zmienić język na polski?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum