Darmowy Assassins creed 3(zaraz pewnie to naprawia)

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
Darmowy Assassins creed 3(juz nie dziala)

Na reddit o znalazlem wiec wkleje po angielsku zeby szybciej bylo

Protip to download and Use AC3 on Regular Real Gamertag:

[Using autotranslate on Google Chrome will help immensely]

Create a junk email using: https://www.guerrillamail.com/


After that, create an account for Xbox China using https://live.xbox.com/zh-CN/Flows/AccountCreation/EmailInformation.aspx


For the account, you are going to need some bogus address information which you can either copy or base off a real place. I used this list. Hotels in Beijing, China

(thank you to /u/laphyr)

Once the account is created, use this link to "purchase" the game. It will ask for a billing address, you can use the link provided above like I did. No CC information required

"Itll ask you for address again so just make up a random address but the country must be China the city should be Shanghai and the postal code matters so make it 100600 "

Assassin's CreedŽ III - Xbox.com


Finally: Recover the account on your Xbox, have it complete. THEN the offline license will be tied to your CONSOLE you recovered it on and you can use it on your regular gamertag.

[360] Assassin's Creed III - FREE on Chinese Marketplace (in English), just make a new Chinese Xbox Live account. : GameDeals


W skrocie
musicie zalozyc nowy email najlepiej na hotmail
pozniej zalozyc chinskie konto uzywajac ten email z hotmail
idz do sklepu kup asssins creed 3
wpisz byle jaki adres
wejdz na xbox
i sciagnij te nowe konto na xbox i gra powwina zaczac sie sciagac

jak macie google chrome to uzyjcie wtedy wam na polski przetlumaczy

po sciagnieciu gry na xbox mozecie wejsc na swoje normalne konto i grac w ac3 w singla i multi
 

p1teReq.

Użytkownik
Użytkownik
sprawdzil ktos czy dziala?
 

Deadpool

Użytkownik
Użytkownik
Działa - zasysam właśnie.
Tylko, że ja zrobiłem troszkę inaczej. Jak sposób z tematu nie działa to dam swój.
 

p1teReq.

Użytkownik
Użytkownik
ja wlasnie dodalem gre do kolejki, zaraz wbijam na konsole i pobieram gierke ;)
 

-Paranormal-

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie konta muszą być na chiny oprócz alternatywnego

działa pobrałem już a znam szybszy sposób.
Robisz na hotmail.com konto logujesz sie na xbox.com(nowy użytkownik podajesz tego maila z hota) i robi synchronizacje szybką.Podajesz 2 konto mail (jakie chcesz tylko abyś mógł wejść na nie) wchodzisz w link z AC 3 (chinski) klikasz pobierasz wyskakuje okno MS central. Tam masz do wyboru 2 konto alternatywne na które dostanie kod do wpisania. potwierdź bla bla... i zacznie tworzyć ci konto na Xbox... podajesz adresy ,kod pocztowy ,city (shanghai) nr telefonu i jazda dalej. Między czasie pobierz profil na konsole. Jak coś poprawcie pisownie ja lecę na nockę do roboty cya all.
 

Do góry Bottom