1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy Fallout 3 dla posiadaczy Fallouta 4 na Xboksa One do odebrania do lutego 2016

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gracze, którzy sięgną po Fallouta 4 na Xboksa One, otrzymają za darmo Fallouta 3 - pod warunkiem, że pospieszą się z odbiorem nagrody.
    Podczas E3 2015 ogłoszono, że gracze, którzy kupią Fallouta 4 na Xboksa One, będą mogli odebrać darmowy kod do Fallouta 3. Fallout 3 znalazł się na liście gier dostępnych na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności, więc nie trzeba mieć Xboksa 360, by móc się cieszyć grą. Jest jednak pewien warunek -aby otrzymać za darmo kod do Fallouta 3, trzeba się pospieszyć, gdyż oferta wygasa za niecałe trzy miesiące.

Kup Fallouta 4 do 8 lutego 2016 i otrzymaj Fallouta 3 na Xboksa 360 - głosi komunikat po wejściu na stronę sklepu. - Kod do Fallouta 3 zostanie doręczony w formie wiadomości na Xboksie w ciągu 7-10 dni. Zrealizuj kod na Xboksie One lub na Xbox.com. Fallout 3 będzie objęty programem wstecznej kompatybilności, więc będziesz mógł w niego zagrać na Xboksie One od 12 listopada.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Jak kupie grę w pudełku, to też będę mógł zagrać za darmo w Fallout 3?

4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Quertin ja mam w pudełku i mam kod do F3, także tak.Kupiłem w dniu premiery.

5. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wpisuje kod i nie działa. Coś chyba im poszło nie tak. Ani nie mam na konsoli żadnej biblioteki gier z wsteczną kompatybilnością.

Wczytywanie...

Poleć forum