1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy gold na miesiąc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pavos90, Marzec 22, 2012.

1. Pavos90

Pavos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,

Chciałem aktywować darmowy miesiąc golda, który dostaje się przy nowej konsoli.
    Otóż tak, zalogowałem się pierw na moje stare konto, później utworzyłem nowe, ale nic nie wyskoczyło o goldzie.
    Zrobiłem kolejne konto i przy wyborze czy chcę zapłacić lub wpisać kod dałem nie dziękuję i pokazało czy chcę uaktywnić 30 dni testowego golda, dałem na tak i później wpisałem dane do paypala, email i hasło prawdziwe, a resztę fake, na końcu wyskoczyło mi, że coś podałem nie tak i czy sprawdzić dane to kliknąłem na nie i nie mam golda :eek:
    Jeżeli to pierwsze założone konto, gdzie nie pokazało nic o goldzie się liczy, to teraz zostało mi ostatnie do założenia, więc mam pytanie, jak ja mam je założyć, żeby ten gold BYŁ NA 100% na moim koncie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na prawdziwe dane

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...