1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy GOLD na święta!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darnokPL, Kwiecień 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    Ostatnio wszedłem sobie na poczte, a tam wiadomość od Xbox Live:
    Witamy w najnowszym biuletynie Xbox
    Darmowey Weekend Xbox LIVE

Chcesz za darmo wypróbować złote członkostwo* w Xbox LIVE przez weekend? Masz szczęście, bo 21 kwietnia zaczyna się impreza Reprezentacje Narodowe Xbox w trakcie Darmowego Weekendu LIVE, która będzie obfitować w konkursy i darmowe gadżety. Odbędzie się nawet próba pobicia rekordu Guinnessa. Zapisz tę datę w kalendarzu!

Również w tym miesiącu będę się szykować na najbardziej wyczekiwaną w tym roku grę wieloosobową w wersji beta (dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą — mowa o Gears of War 3) i strzelać w laboratoriach Aperture w grze Portal 2!

Data premiery: 21 - 25 Kwiecień
    Okazało się, że będę miał DARMOWEGO golda od 21 do 25 kwietnia!
    To nie jest żart dzisiaj wbiłem, na konto ONLine(mam konto OFFLine, bo gram na piratach) i faktycznie mogłem grać w MULTI!
    Tak na marginesie
    Czy wam też przyszła taka wiadomość, czy tylko Mi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja tez taka dostałem

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Spozniles sie: http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/darmowy-weekend-xbox-live-88784.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum