1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy gold przy zakupie nowej konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elcidx, Listopad 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. elcidx

elcidx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Kupiłem nową konsolę 360 slim, zalogowałem się na konto które miałem już wcześniej ponieważ korzystałem GfWL, i teraz jak sprawdzam na stronie xbox.com to konto mam live silver, a z tego co się orientuje powinno być gold przez miesiąc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pitek17

Pitek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie będziesz miał Golda na nowej konsoli. Musisz założyć nowe konto, dopiero wtedy dadzą ci miesiąc free...

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    chyba ze masz konto na zagranice to powinienes chyba miec tego darmowego live co teraz jest pare dni

5. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    ja zalozylem sobie na nowo kupionej konsoli normalnie konto , ale z poziomu xboxa nie pc i mam darmowy miech na golda :)

6. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na konsoli możesz założyć do 3 kont wówczas dosatniesz darmowego golda na 1 miesiąc w innym przypadku nie. Temat zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum