1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy Gold za 1 zeta??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skillah, Grudzień 13, 2011.

1. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, panowie i panie ostatnio kupilem coda mw3 i chcialem pograc z zona na livie tyle, ze skonczyl sie jej gold. Zalozylem nowe konto i przy rejestracji wyskoczylo ze moge wybrac golda na polskie konto za 1 zeta?? Da sie to jakos obejsc?? w sume to powinienem moc na tej konsoli jeszcze dwa konta zalozyc... tyle, ze nie pamietam, zeby byla opcja wyboru panstwa...

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ten gold za jeden zeta trzeba przedłużać(automatycznie) potem dzwoni sie do M$ że już tego nie chcesz
    na konsoli sa przecież 3 konta gold więc możesz załozyć jeszcze dwa;))

4. martin288

martin288 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Nie trzeba przedłużać automatycznie, wiem bo ostatnio kupiłem takie konto i przed zakupem dzwoniłem do ms i potwierdzili mi tam ze gdy jak miesiąc bedzie dobiegał końca można zrezygnować, ja tak zrobiłem i miałem golda za 1zł.

5. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    w sobote 3 grudnia sam MS dawał promocję golda za 3 miechy 40 zł. nie wiem czy jest teraz bo mam golda :)

6. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie wybralem tego konta za 1 zeta. pisze mi darmowe konto xbox live ale nie moge grac na nim w coda...

7. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wczoraj kupiłem przez konsolę golda na 3 miesiące za 31,50.
    A darmowe konto gold, żeby zadziałało to z tego co wiem trzeba założyć przez xbox.com i potem odzyskać na konsoli, ale nie dam sobie ręki uciąć ;)

Wczytywanie...

Poleć forum