1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy Gold za 1 zeta??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skillah, Grudzień 13, 2011.

1. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, panowie i panie ostatnio kupilem coda mw3 i chcialem pograc z zona na livie tyle, ze skonczyl sie jej gold. Zalozylem nowe konto i przy rejestracji wyskoczylo ze moge wybrac golda na polskie konto za 1 zeta?? Da sie to jakos obejsc?? w sume to powinienem moc na tej konsoli jeszcze dwa konta zalozyc... tyle, ze nie pamietam, zeby byla opcja wyboru panstwa...

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ten gold za jeden zeta trzeba przedłużać(automatycznie) potem dzwoni sie do M$ że już tego nie chcesz
    na konsoli sa przecież 3 konta gold więc możesz załozyć jeszcze dwa;))

4. martin288

martin288 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Nie trzeba przedłużać automatycznie, wiem bo ostatnio kupiłem takie konto i przed zakupem dzwoniłem do ms i potwierdzili mi tam ze gdy jak miesiąc bedzie dobiegał końca można zrezygnować, ja tak zrobiłem i miałem golda za 1zł.

5. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    w sobote 3 grudnia sam MS dawał promocję golda za 3 miechy 40 zł. nie wiem czy jest teraz bo mam golda :)

6. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie wybralem tego konta za 1 zeta. pisze mi darmowe konto xbox live ale nie moge grac na nim w coda...

7. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wczoraj kupiłem przez konsolę golda na 3 miesiące za 31,50.
    A darmowe konto gold, żeby zadziałało to z tego co wiem trzeba założyć przez xbox.com i potem odzyskać na konsoli, ale nie dam sobie ręki uciąć ;)

Wczytywanie...

Poleć forum