1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy gold.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez solisie, Maj 16, 2014.

1. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy za ten sposób na darmowego golda można dostać bana na konto lub na konsolę ? Link: https://www.youtube.com/watch?v=y4X5sccSw40
    Mam xbox'a od niedawna i jestem trochę nieogarnięy :nonchalance:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Tak ten sposób działa i nie można dostać za niego bana jednak minusem jest to, że musisz założyć nowy profil a osiągnięcia i zapisy nie przechodzą. Przydaję się szczególnie do gier z serii GWG ;)

1 osoba to lubi.
  4. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No tak ale to akurat mi nie przeszkadza :p Można sobie pościągać gry na golda a później przenieść na swoje zwykłe konto albo przejrzeć YT lub internet.
    Dzięki za odpowiedź :p

Wczytywanie...

Poleć forum