1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy GOLD

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez pawel1902, Wrzesień 7, 2015.

1. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Witam zrobiłem darmowego golda zgodnie z instrukcją w tym filmiku:

i konto normalnie działa jest gold ale miesiąc już minął i teraz nie wiem co robić bo konto dalej działa i jest gold a minął już miesiąc i w xboxie dostaje jakiś błąd że dane do rozliczenia są złe coś takiego wiem że kasy nie mogą wziąć z karty bo dane wszystkie są zmyslone nie wiem co robić czy te konto zostawić i dalej na nim grać czy lepiej skasować ?? moge mieć jakieś kłopoty z tego ?? bo w xboxie pisze że konto dalej jest gold a odnowienie będzie 25 września ale kasy przecież nie wezmą z karty kredytowej bo dane są zmyslome prosze o pomoc.

Ostatnia edycja: Wrzesień 7, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Człowieku sięgnij po słownik ortograficzny w pierwszej kolejności...bo oczy bolą jak się czyta.
    Jeżeli konto jest fikcyjne, jeżeli masz podpiętą fikcyjną kartę do konta to czego się bać? Zostaw tak jak jest i sie ciesz goldem. Jak się MS połapie to zablokuje takie konto i tyle.

BialyGTi lubi to.
  4. pawel1902

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Spoko pisałem na szybko sory za błędy troche bałem sie że mogą być problemy z tego

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiesz że subskrypcja się automatycznie odnawia ? Było to napisane, sprawdź email powinno przyjść że się odnowiła.

6. pawel1902

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    No właśnie sama sie automatycznie odnawia i o to mi chodzi by potem kłopotów z tego nie miałem wiem że dane są fikcyjne ale jednak wole sie upewnić

7. kuleczka91

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A powiedz mi jakie kłopoty możesz mieć? Oni takie konta po prostu blokują i tyle. Chyba nie myślisz, że naślą na Ciebie FBI i Cię będą szukać jak igły w stogu siana :D

8. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wystarczy przecież wyłączyć automatyczne odnawianie.
    Wysłano z Nokia Lumia 920

9. pawel1902

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Nie wiedziałem nie znam sie na tym dlatego pytam dziękuje za pomoc

10. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz dopiero zobaczyłem filmik.
    Wcześniej myślałem, że te gimby co sprzedają darmowe konta z Goldem za 5zł mają chociaż własne karty płatnicze, a teraz widzę można w 5 minut stworzyć wirtualnego prepaid MasterCarda.
    Tylko zastanawiam się jak przechodzi mu weryfikacje karty, bo wtedy blokują kilka groszy, a raczej nic tam nie wpłacał.

11. Heisenberg16

Heisenberg16 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, pytanie do doświadczonych użytkowników.

Konsolę mam od paru dni, a w zestawie miałem w gratisie również 1-miesięczną subskrypcję usługi live gold.

Dopiero dzisiaj postanowiłem skonfigurować konsolę z internetem a następnie wykorzystać ten darmowy kod na 1 miesiąc w live gold, który otrzymałem. Wszystko przebiegło sprawnie i działa jak należy. Jednak jedna kwestia mnie teraz zastanawia, bo nie wiem czy się przypadkiem nie pospieszyłem z wykorzystaniem mojego kodu. Otóż po wszystkich znalazłem w sieci filmiki / poradniki typu "założenie konta xbox live". I na nich widać, że przy rejestracji wyskakuje opcja "bezpłatne konto próbne Gold na 1 miesiąc" i tam nie trzeba żadnego kodu wpisywać.

Stąd moje pytanie. Czy każdy kto kupuje konsolę to przy rejestracji do xbox live ma możliwość skorzystać w gratisie z live przez 1 miesiąc ? Nawet jeśli kupuję jakąś "gołą" wersję konsoli typu slim 4gb + pad i nie ma w pudełku tej darmowej subskrypcji z kodem na kartce ? Nie wiem czy się dobrze wyrażam, ale chciałbym się dowiedzieć czy czasem niepotrzebnie wykorzystałem na starcie tą moją kartę z kodem (subskrypcja 1 msc gold za darmo) a mogłem najpierw poszukać tej "opcji" wyprobój za darmo a kod sobie zostawić na później i wykorzystać go na przykład za 3 miesiące ?

Szukając odpowiedzi w necie trafiłem jeszcze na takie info ze strony support.xbox

"Uwaga Nie możesz dodać wersji próbnej konta Xbox Live Gold, jeśli masz już subskrypcję konta Xbox Live Gold"

Czy to czasem właśnie nie oznacza, że dałem ciała, bo mogłem mieć 2 miesiące za darmo gold ? A teraz jak wpisałem kod i mam subskrypcję to lipa ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie zagmatwałem zbytnio :) Pozdrawiam

12. kuleczka91

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @Heisenberg16@Heisenberg16 pierwsze trzy konta na konsoli mogą otrzymać subskrypcję golda za darmo na x360. Trzeba dodać kartę do konta i wtedy bodajże wyskakuje informacja o możliwości skorzystania z darmowego golda. Mnie to wyskoczyło po jakimś późnym czasie, oczywiście wtedy już było za późno. Reasumując - tak dałeś ciała, mogłeś mieć za darmo. Nie wiem może spróbuj stworzyć 2 nowe konta i na nich zobacz, ale bez dodania karty kredytowej/bankomatowej nic nie zrobisz.

13. Heisenberg16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok spróbuję. Chyba gdzieś wyczytałem, że jak dodam kartę to muszę pamiętać by w porę usunąć konto, bo jak nie to po miesiącu zacznie mi pobierać opłatę za następne miesiące za gold, tak ?

I jeszcze kwestia techniczna. Zainstalowałem kilka gier na dysk. Co oczywiste, żeby grę uruchomić płytka musi być w napędzie. Tyle, że jak wkładam płytę to gra uruchamia mi się od razu sama (nie mam możliwości wybrać opcji typu "uruchom grę").

Czy takie uruchomienie samoistne sprawia, że podczas grania płyta i tak pracuje w napędzie cały czas ? Czy tak włączenie jest dobre ? A gra działa dzięki temu, że jest zainstalowana na dysku i napęd nie pracuje praktycznie w ogóle ?

14. kuleczka91

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak musisz wyłączyć do czasu końca subskrypcji, bo później co miesiąc będą Ci pobierać 30zł. Nie wbijaj tego golda teraz, przecież masz swojego, zużyj swojego, a później kombinuj z tamtymi. W ustawieniach jest gdzieś opcja zmiany, że nie będzie automatycznie odpalał gier. To nic nie robi złego w konsoli, bo płytka normalnie chwile pochodzi i poleci z dysku.

Heisenberg16 lubi to.
  15. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Płyta z tego co wiem tylko na początku się zakręci w celi weryfikacji i juz tylko leży w dysku

16. Heisenberg16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadza się, poczekam aż subskrypcja z zestawu się wykończy i zobaczę tamte darmówki :)

Aha, skoro automatyczne odpalanie gry jest równoznaczne z tym, że płyta nie pracuje to w porządku. Właśnie o to mi chodziło, bo po to jak każdy wrzuciłem gry na dysk by nie eksploatować niepotrzebnie płytki od gier i sam napęd konsoli :)

Dziękuję Ci kuleczka91 za rzeczową pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum