1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy miesiąc Gold dla kont US?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fryc88, Wrzesień 17, 2013.

1. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Na allegro pojawiły się oferty zakupu linka do wykupienia Xbox Live Gold na 1 miesiąc, dla kont Silver z USA.
    Ktoś kojarzy w jaki sposób to zrobić? Chciałbym sobie w ten sposób przenieść konto na RPA, żeby pobrać Banjo :)

Ewentualnie co jaki czas można zrobić migrację konta? żeby np. z Goldem przenieść się do RPA i wtedy wrócić do Polski - ile czasu musi minąć między poszczególnymi migracjami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    W sumie dziwne - zrobiłem tak jak tam podano, zmigrowałem na RPA i konto w statusie ma wpisane Gold, ale jak wchodzę w cokolwiek, to proponuje mi zakup konta Gold, tak jak by było Silver...
    Mieliście coś takiego?
    Plus gra z Games with Gold dla południowej afryki z poziomu konsoli wyrzuca 'ten element nie jest dostępny z bieżącej lokalizacji'

5. fixer5

fixer5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ta promocja zadziała jeśli zmigruję swoje konto do usa, nie będzie problemu z regionem ?

6. maker3

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A przed migracja Vegas pobrał się poprawnie na US?
    Jak wchodzisz w Moje konto na xbox.com to w pasku adresu masz "en-ZA"? Kiedyś konto mi się błędnie zmigrowało i zostało na US.
    Golda aktywowałeś PayPalem czy kartą? W wielu krajach nie ma PayPala i po migracji zostajemy bez aktywnego środka płatności.
    Dostałeś na email jakąś wiadomość o przeniesienie Golda?

Ale skoro przy kupnie masz wiadomość o blokadzie regionalnej, to raczej z Goldem jest ok.
    Tutaj jest sporo różnych VPN'ów http://www.vpngate.net/en/
    Kiedyś znalazłem tu indyjski VPN. Zainstaluj ich program, ma więcej VPN'ów niż jest pokazane na stronie.

@fixer5 załóż nowe konto na polskę, zmigruj je i zobacz czy się uda. Jak tak, to możesz powtórzyć to dla swojego konta.

7. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Juz w necie doczytałem - problem jest po prostu z lokalizacją mojego IP, że melduje się w polsce a nie afryce. Musiałbym skonfigurować proxy na afrykę, żeby oszukać serwery MS, co niestety do tej pory mi się nie udało - niespecjalnie są dostępne darmowe serwery VPN na afrykę, a nawet nie mam kilku zł na paypalu żeby kupić jakiegoś triala :S

Edit:
    Rainbow Six już miałem na polskim Live pobrane, więc tego nie stestuję, a nie mam ochoty kasować go z dysku i czarować z profilem :S

Może ktoś już opanował tę grę dla Afryki?

8. maker3

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podałem ci stronę z VPN'ami. Skoro wystarczy dowolny afrykański, to pewnie coś tam znajdziesz dla siebie. I kupuj na Xbox.com, a nie przez xboxa.

Sent from my Lumia 710 using Tapatalk

9. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Na Xbox.com w ogóle nie widzę tej gry za free, przez moment była,a teraz pojawia się normalna cena - jak bym nie miał golda :S

A w tym sofcie od Ciebie niestety VPNu afryki brak.

Wczytywanie...

Poleć forum