Darmowy miesiąc Live Gold - Slim 250GB

greex1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.

Parę dni temu zakupiłem konsolę. Stworzyłem profil na konsoli, ale dopiero dzisiaj stworzyłem konto Xbox Live. Niestety mam konto zwykłe - nie Gold. Czy do każdej konsoli jest dołączany 1 miesiąc za free? Dziwi mnie to trochę, bo na pudełku konsoli za 700zł był napis 1 month Xbox Live Gold, a w mojej za 1350zł nie ma ;/.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jest jeden miesiąc za free, ale teraz zakładanie konta jest bardziej skomplikowane..
podaje się nr. tel. i nr. karty kredytowej, konto założyć na PL oraz podać kod pocztowy.
 

greex1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jest gdzieś jakiś poradnik czy coś jak to się robi? Bo ja żadnego nr. telefonu, ani nr. karty podawać nie musiałem :p. Mam niby live, ale pisze mi, że jest to bezpłatne konto live.
 

Face

Świeżak
Świeżak
Ja kupowałem chyba 2 tygodnie temu konsolę z kinect za 829 zł i dostałem konto gold na 3 miesiące

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Ja miałem "1 month Xbox Live Gold" na opakowaniu i w środku miałem zdrapkę na miesiąc darmowego gold'a. Do tego można dołożyć miesiąc przy tworzeniu konta (wymaga podania danych płatności) i masz 2 miesiące za free :)
 

greex1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A musiałeś to jakoś aktywować czy od razu było?
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Zdrapkę musiałem aktywować (w ten sposób: How to Redeem Xbox LIVE Codes on a Xbox 360 - YouTube), natomiast ten drugi miesiąc wyskakuje podczas tworzenia konta Xbox Live (jak wtedy się nie zgodzisz to przepada)
 

greex1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To kijowo, bo ja ani zdrapki nie miałem, ani nic nie wyskoczyło ;/ No cóż, będę musiał kupic - 17zł to nie tak dużo.
 

Do góry Bottom