1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy miesiąc Live Gold - Slim 250GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez greex1, Czerwiec 11, 2013.

1. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Parę dni temu zakupiłem konsolę. Stworzyłem profil na konsoli, ale dopiero dzisiaj stworzyłem konto Xbox Live. Niestety mam konto zwykłe - nie Gold. Czy do każdej konsoli jest dołączany 1 miesiąc za free? Dziwi mnie to trochę, bo na pudełku konsoli za 700zł był napis 1 month Xbox Live Gold, a w mojej za 1350zł nie ma ;/.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jest jeden miesiąc za free, ale teraz zakładanie konta jest bardziej skomplikowane..
    podaje się nr. tel. i nr. karty kredytowej, konto założyć na PL oraz podać kod pocztowy.

4. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jest gdzieś jakiś poradnik czy coś jak to się robi? Bo ja żadnego nr. telefonu, ani nr. karty podawać nie musiałem :p. Mam niby live, ale pisze mi, że jest to bezpłatne konto live.

5. Face

Face Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupowałem chyba 2 tygodnie temu konsolę z kinect za 829 zł i dostałem konto gold na 3 miesiące

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

6. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja miałem "1 month Xbox Live Gold" na opakowaniu i w środku miałem zdrapkę na miesiąc darmowego gold'a. Do tego można dołożyć miesiąc przy tworzeniu konta (wymaga podania danych płatności) i masz 2 miesiące za free :)

7. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A musiałeś to jakoś aktywować czy od razu było?

8. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  9. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To kijowo, bo ja ani zdrapki nie miałem, ani nic nie wyskoczyło ;/ No cóż, będę musiał kupic - 17zł to nie tak dużo.

Wczytywanie...

Poleć forum