Darmowy miesiąc live na kontach UK!

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Siema ! Ostatnio podłączając xa do live zauważyłem ofertę miesiąc live za free! Oferta jest tylko na kontach uk;)
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Super! Napisz jeszcze gdzie to można znaleźć. ; )
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Oferta pokazuje się centralnie jak podłączysz konsole do live, w jednym z okienek pisze Free xbox one mont trial czy coś takiego.
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
Coś ci się pomyliło,jest oferta na miesiąc golda ale za 3,59 funta
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Nie, jeszcze trzy dni temu użyłem, no cóż najwyraźniej była na jeden dzień.
 

sk00ti

Użytkownik
Użytkownik
A szkoda :eek:ffended:
 

NarutoPL

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam kiedyś jak zakładałem konto na livie a mieszkam w UK to pokazywało w dashu albo podczas ustawiania darmowego liva czy chcemy wykorzystać darmowy okres próbny na miecha nie wiem czy to jeszcze jest aktualne ale w każdym bądź razie z tego nie korzystałem.
 

trolek24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak sie ma ustawiony region UK to na samym początku w centrum tych kafelek jest taki srebrny pad i pisze xbox live gold free jest to nadal dostepne ale jednak mimo to ze jest darmowy potrzeba dac swoje dane rozliczeniowe i nr karty kredytowej
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Darmowy miesiąc live na kontach UK!

Kiedyś dosyć często dawali takie promocje, nawet na polskim live, ale jakoś ostatnio nic nie ma

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może po prostu nie wykorzystałeś darmowego 1ms gold, którego kiedys dostawało się 3szt. Po jednej na konto...
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie.... - panowie a jak teraz to wykorzystać?,tylko tak krok po kroku.
 

WerJar

Banned
Zakładasz konto na UK po tym jak przy kupnie konsoli nie wykorzystałeś xbl 3 month free to tworzysz konto ale trzeba podać konto bankowe a ja nie mam :(
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Zakładasz konto na UK po tym jak przy kupnie konsoli nie wykorzystałeś xbl 3 month free to tworzysz konto ale trzeba podać konto bankowe a ja nie mam :(
Ja po prostu założyłem konto na paypal, nie dodając nawet karty czy rachunku, a przeszło :) Promocja na miesiąc free była na 100% ponieważ ja na swojej konsoli dawno temu wykorzystałem darmowego live na nowym koncie :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja po prostu założyłem konto na paypal, nie dodając nawet karty czy rachunku, a przeszło :)
Czyli na 100% nie trzeba weryfikować konta paypal? :)



Promocja na miesiąc free była na 100% ponieważ ja na swojej konsoli dawno temu wykorzystałem darmowego live na nowym koncie :)
Wykorzystałeś trzy razy? ;p
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Co do pierwszego pytania, dodałem kartę visa, lecz pisze mi że mam niezweryfikowaną (karta jest pusta i dlatego nie może zweryfikować:p).
Co do drugiego pytania, tak na trzech kontach po jeden miesiąc :) Promocja pojawiła mi się jak przeniosłem konto z PL na UK około 15 lutego :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
no i wszystko jasne..
jak migrujesz na uk to dostajesz golda
a konto paypal musi być zweryfikowane..
nic nowego nie wniosłeś..
 

Do góry Bottom