1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy miesiąc Xbox live gold nie dziala

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GrimlocK, Listopad 4, 2011.

1. GrimlocK

GrimlocK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ;) Zakupilismy z bratem dwa xboxy 360, jeden dla mnie drugi dla niego. Konsole to slimy 4gb, nówki, ta sama data produkcji. Ja po zalozeniu konta otrzymałem oferte darmowego miesiaca gold i wszystko zadziałało, golda posiadam. U brata natomiast pojawiło się to samo, niestety wyskakuje cos w stylu, ze nie moze się połaczyć z Live i zeby sprobowac później. Myśleliśmy, ze to moze cos z profilem się stało, na nowym profilu wyskakuje identyczne info. Połączenie z internetem sprawdzane i pokazuje ok. Macie jakies pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    daj screen z tego błedu, i jak cos to sprawdz czy region masz na pl jezeli konto jest pl.

4. GrimlocK

GrimlocK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany, nie wiem o co chodziło ale zadzwonilem na infolinie i dostałem (a raczej brat :) ) 3 miesiace golda na jedno konto.

5. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    istne bajeczki, ciekawe jakim cudem ? :D

6. GrimlocK

GrimlocK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakim cudem nie działało? Nie wiem :) Obie konsole identyczne, kupione w ten sam dzien, maja ta sama date produkcji. Jakim cudem dali darmowe 3 miesiące? :) Moze Pan Filip z infolinii miał dobry dzień albo zawsze są tacy mili - w każdym razie brat dostał kod na 3 miesiące darmowego golda z racji 3x darmowego 1 miesiąca, który nie działał, a taki przysługuje od włączenia nowej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum