1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy miesiąc Xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pineko, Marzec 11, 2012.

1. pineko

pineko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, Mam problem z goldem, założyłem konto live darmowe ( pierwsze logowanie), Wyskoczyła mi informacja że mogę mieć za darmo 30 dni golda i niestety nie potwierdziłem, czy można to jakoś teraz odwrócić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    tak założyć nowe konto lub (ale to na 100% nie jestem pewien) wejść z konsoli na ustawienia konta i tam wybrać zakładkę z live i tam powinno być napisane jaki masz rodzaj konta, następnie wchodzisz tam i dajesz ulepsz konto do złotego konta live(czy jakoś tak) i w tym miejscu powinno byc napisane że chcesz wypróbować golda na 30 dni

4. Quackers

Quackers Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Akurat dziś kupiłem nowego Slima i też przez to przechodzę. Tyle że jak wybieram to darmowe konto to i tak dalej prosi mnie o dodanie opcji płatności: paypal/ karta kredytowa. Nie potrafiłem tego skonfigurować więc chyba kupię konto gold na Allegro;]

5. zecior

zecior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Myszków
    Czyli sie nie da przywrocic tych 30 dni ktorych sie nie wykorzystalo ?;/

6. Arcadiush

Arcadiush Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    właśnie chyba nie, dzisiaj swojej babie zarejestrowałem profil i od razu nie skorzystałem z proponowanego darmowego Golda na miesiąc. Później jak chciałem to zaakceptować to już nigdzie nie mogłem tego znaleźć. Oszukali mnie!
    Ktoś wie jak można rozwiązać ten problem (bez zakladania nowego konta i utraty swoich gs ) ?

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da się juz. Nie skorzystaleś

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum