1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy Miesięczny Okres Próbny (Paypal zamiast Karty) ??

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez schaolin360, Listopad 20, 2014.

1. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam chciałbym wykorzystać Miesiąc Próbny Xbox Live Gold, tylko zastanawia mnie czy zamiast podawać numer karty można dodać konto Paypal (bo te już mam założone, ale nie powiązane z kontem xbox)

P.s. Sam próbowałem dodać konto Paypal do Xboxa i wyskakuje i tak żeby podać numer karty, wiec i tak nie da się tego uniknąć !!

Więc mam inne pytanie czy dodanie tej karty jest bezpieczne i czy uruchomią mi się jakieś płatności automatyczne (nie licząc subskrypcji Gold, bo to wiem że trzeba wyłączyć, jak się nie chce żeby nam zabierało co miesiąc, ale czy są jakieś inne ukryte koszty ?)

I czy karta Visa z Banku ING się nada ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podpinam się pod pytanie, bo sam też bym chciał dodać jakąś formę płatności!
    Coś trzeba wyłączyć oprócz Subskrypci Golda, żeby żadnej kasy nie pobierało i czy jest np. opcja żeby dodać kartę, odblokować darmowy miesiąc próbny i od razu ją usunąć ??

P.s i czy trzeba mieć jakieś minimalne środki na koncie (chodzi mi czy są jakieś limity) ??

4. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Jak dodacie kartę to pobierze wam z niej 3 zł jeśli dobrze pamiętam w celu weryfikacji. Po kilku dniach kasa zostanie zwrócona.
    Poza ewentualną subskrypcją Gold nie ma żadnych dodatkowych kosztów, opłat ani nic innego.

3 użytkowników lubi ten post.
  5. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A można wpisać numer karty, dostać tego darmowego Golda i za parę dni gdy przejdzie weryfikację usunąć tą kartę, czy konto wtedy przepadnie ??

6. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ten gold to on nie jest za samo założenie końca xbox live? Tak było jak ja zakładałem.

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    kiedyś tak, teraz trzeba mieć dodany sposób płatności

8. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Można nic Ci nie przepadnie.

1 osoba to lubi.
  9. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jak macie obawy co do wpisywania numeru karty w takie rodzaje płatności, to załatwcie sobie kartę typu prepaid, wtedy ryzyko jest tylko do kwoty na karcie, a tą macie pod kontrolą.

10. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzisiaj chciałem wpisać swoją normalną kartę i wywala błąd :/
    "Użyj innego sposobu dokonania płatności
    Ta opcja płatności nie działa. Spróbuj innego lub nowego sposobu dokonania płatności. Jeśli posiadasz pytania, zgłoś się do swojego banku.

CP205
    3d0c0b28-60d6-4977-9496-929a7ad608c7
    2014/11/21 - 19:19:39 UTC"

To oznacza, że moja karta się nie nadaje czy o co biega ??

Nie wiem czy próbować połączyć z kontem paypal czy co robić (bo tam też nr karty się podaje, a poza tym nie wiem czy paypal jako opcja płatności daje też miesięcznego golda) :/

Czytałem, że może chodzić o jakieś limity w Banku czy coś, ale nie wiem o co biega (dodam że mam Konto Direct w ING z kartą Visa [zbliżeniową])

11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Każdą kartę można dodać do pp, mi też z początku sypało błędami. Musisz mieć włączoną w banku funkcję 3D-Secure. Po włączeniu tej funkcji pp mi przyjął kartę już bez błędów. To inaczej są opcje internetowe, dzięki temu Microsoft będzie mógł obciążyć Twoją kartę na kwotę 1zł czy ile tam chcą za tego pierwszego golda. Mi oni zabrali złotówkę, ale po kilku dniach wróciła na konto. Ale nie bawię się w testowanie golda, bo już parę razy miałam golda wrzuconego na koncie i nie wiem czy by mi to zadziałało, no a boję się, że mi obciążą kartę na większą kwotę jak wybiorę opcję kup golda :)

1 osoba to lubi.
  12. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki, ale nie chciało mi się już wczoraj tym bawić, to po prostu kupiłem zdrapkę :p

Wczytywanie...

Poleć forum