1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy pad od Microsoftu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Cinelous, Maj 12, 2010.

1. Cinelous

Cinelous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam dziś zadzwoniłem do Microsoftu i ocyganiłem iż przycisk "y" się zacina następnie pani zarejestrowała moja konsole później powiedziała że przyjedzie kurier w ciągu 3 dni po uszkodzonego pada. Mój problem polega na tym że nie wiem co zrobić gdy ten koleś przyjedzie i będzie chciał tego Pada.

Chciałbym abyście mi podpowiedzieli co mam mu powiedzieć gdy zażąda zwrotu niby zepsutego pada ponieważ nie mam pomysłów.

Jeśli zły dział to Sorry ale nie wiedziałem gdzie założyć

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    nic nie zrobisz masz mu dać pada jak nie dasz zepsutego pada to masz (sorry za słowa) po prostu prze****** naciąganie MS było ale około rok temu albo nawet dłużej od tego czasu bardzo się zabezpieczyli

4. Cinelous

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    A czy jest możliwość odwołania tego zwrotu niby zepsutego pada ?

5. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest możliwość odwołania trzeba zadzwonić i powiedzieć że się odblokował i na razie działa nie bój żaby, a tam pie*** że rok temu ja jeszcze wyłudziłem pada 3 miesiące temu, nie sądzę żeby ktoś po starego przyszedł - po prostu przyjdzie Ci nowy.

6. Cinelous

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    A można zrobić tak że gdy ten kolo przyjedzie z nowym padem a starego będzie chciał odebrać to powiem wtedy że ten stary niby zepsuty się odblokował i nie mam już z nim problemów to czy będą związane z tym jakieś konsekwencje ?
    A może powiem mu że go wyrzuciłem ? To czy wtedy będą też wyciągnięte z tego jakieś konsekwencje ? Bo nie wiem czy zadzwonić i to odwołać czy poczekać na kolesia z MS i wtedy wcisnąć kit ?

7. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    to brawo za myslenie. po cholere sie umawiales zeby przyjechal skoro wiesz ze pad jest sprawny? jak chciales naciagnac ms to chociaz z glowa... trzeba bylo sie zapytac jak to wyglada itd. kiedy na infolinii powiedzieli ci ze przyjedzie kurier to trzeba bylo mowic ze sie jeszcze zastanowisz...
    teraz to sie martw my ci nic nie poradzimy.
    aha z tego co wiem to przyjedzie kurier a nie poslannik microsoftu. najpierw zabiora pada a potem dadza ci nowego, gdyby od razu ci dawali nowego pada to ja bym wymienial co 2 miesiace.
    P.S. Polak madry po szkodzie.

8. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Powiedz, że to pomyłka, albo jak mówili wcześniej zadzwoń i powiedz że o dziwo sam się naprawił. Nic bym już nie kombinował, bo w końcu rejestrowałeś konsole...

9. Cinelous

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Oki dziękuje za odpowiedzi

10. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Mi udało się zrobić taki myk. Babeczka na info od razu powiedziała że wysyła. A co do Ciebie to po prostu daj gościowi tego pada i już w najgorszym wypadku oddadzą ci tego samego pada. Nie są w stanie stwierdzić czy on tobie się zacina. Co z tego że się im nie zacina jak tobie się zacinał i już. Podejrzewam że w ***** mają czy to się zacina czy nie po prostu dadzą nowego i po kłopocie. Nie pękaj ziomek. Za to nie wsadzają do więzienia. PZDR

11. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Xboxa kupiłem w styczniu ubiegłego roku. Jeszcze chyba w tym samym miesiącu dokupiłem sobie nowego pada i właściwie z dwoma występuje już kłopot. Ten oryginalny ma "wciśnięty" przycisk LB. Żeby zaskoczył muszę go wciskać na prawej krawędzi bo po drugiej stronie nawet nie czuć, że przycisk reaguje. W drugim padzie są dwa problemy, przycisk główny (ten od interfejsu) zacina się, trzeba mocno wcisnąć za pierwszym razem żeby zaskoczył - to samo z przyciskiem B.
    I tu się nasuwa moje pytanie. Konsoli nie rejestrowałem, jest przerobiona, bez bana, czy obowiązuje jeszcze gwarancja na pady? No właśnie, na pady, czy na pada? Czy wymienią mi tego dokupionego? I jak to jest z rejestrowaniem przerobionej konsoli, nie miał nikt żadnych problemów?
    Z góry dzięki za pomoc :)

Edit: Oryginalny pad - mam na myśli tego dołączonego przy konsoli. Drugi to nie żadna podróbka, żeby nie było niedomówień :p

12. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    gwarancja na akcesoria wynosi 1 rok.
    Wiec raczej twoj pad jest juz po gwarancji.

13. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Jak by był po gwarancji to baba na infolinii by mu nie przyjeła! A jak kupił rok temu w styczniu to niema gwarancji:p

14. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    XboxArcade18 zanim zaczniesz cos pisać to pomysl troche.

Moj post byl odpowiedzia do posta traymana.

15. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Dobrze że mu odpowiedziałeś, ale ja też... chyba faktem jest że jak niema gwarancji, bo jak sam napisałes gwarancja jest rok, ale jak by zadzwonił, chciałby spróbować to by mu powiedziała że pad nie ma gwarancji:p i sam pomysl

16. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Nie da się już naciągnąć ostatnio padł mi pad znaczy wkurzyłem się i nim rzuciłem z początku ścinał się później wyłączał sam aż wyłączył się na dobre przyjechał kurier zabrał stary i przywiózł nowy :)

17. Cinelous

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Problem rozwiązałem dzwoniąc i odwołując swoje zgłoszenie o naprawie pada dla ciekawskich którzy chcą wiedzieć jak zakończyła się ta sprawa.

Pozdro i miłego dnia życzę.

18. Ricko

Ricko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie od czestego wkladania bateri urwala sie ta spirala przewodzaca prad od bateri. Zadzwonilem wyslalem dostalem nowy.

19. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    jezeli się boisz to(wiem!z bolem serca...) uderz nim z calej sily o ziemię :( spraw zeby przestał po prostu działac!

/edit. nie doczytałem,ze odwołane :D

Wczytywanie...

Poleć forum