1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy poradnik do Mortal Kombat

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 26, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zawsze podziewałem Graczy, którzy w sposób perfekcyjny potrafili opanować wszelakie bijatyki np. Mortal Kombat. Umiejętność szybkiego naciskania guzików (posiadając tylko dwie ręce) oraz zapamiętanie wszystkich możliwych kombinacji było i będzie dla mnie i wielu – niewykonalne. Czy aby na pewno? Wydawnictwo Prima Games specjalnie przygotowało z myślą o takich graczach jak ja darmowy poradnik do nowej odsłony Mortal Kombat.

Wspomniany e-poradnik zawiera w sobie nie tylko opisanie w sposób przejrzysty wszystkie możliwe kombinacje ciosów, które znajdziemy w grze., ale też szczegółowe opisy naszych ulubionych postaci. Czy można chcieć czegoś więcej? Wszystkich zainteresowanych zapraszam w to miejsce. Pomocna legenda: 1 – X; 2- Y; 3-A; 4-B.

Dajcie znać, czy dzięki poradnikowi rozprawiliście się w jakiś widowiskowy sposób z przeciwnikiem np. w trybie mutliplayer.

Darmowy poradnik do Mortal Kombat

2. Lotnik421 Xbox One

3. tymon1988

tymon1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PL
    bezpośredni link do pdf'a: http://www.primagames.com/mk/all_cards.pdf

Wczytywanie...