1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy weekend Golda.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maestro7, Marzec 20, 2014.

1. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Siemanko, pewnie większość słyszała już o darmowym weekendzie z Goldem z tego co czytałem to będzie można wypróbować takie gry jak AC4,Forza Horizon, Halo4 i GTA Online. GTA i Halo posiadam, a dwóch pierwszych gier niestety nie i tutaj pytanie do was - czy jak zagram przykładowo w AC4 i odblokuje sobie jakieś osiągnięcie w multi to ono pozostanie na moim koncie czy raczej nie ma takiej opcji? :D

ps. Wiecie może jak wygląda sytuacja w Halo4 na multi? bo mam Polską wersję, a multi jeszcze nie próbowałem i chętnie bym wypróbował i z pewnością jutro trochę osób będzie grało, ale jak jest na co dzień albo chociaż w weekendy? da się grać czy już nie bardzo? ewentualnie w nowego GoW'a bo może jutro albo w poniedziałek przyjdzie mi gierka, a w GoW'a jednak trochę lepszy jestem niż w Halo :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. gibix

gibix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w halo 4 gra dużo ludzi. na każdej grze nie ma poniżej 400 osób a wieczorem nawet po 6000 :D gram codziennie GT: gibix1994

4. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ale jeśli można to prosiłbym o wytłumaczenie kilku rzeczy, bo ja multi wcześniej serio nawet nie tykałem i zupełnie nic nie wiem na ten temat :D jak np wpiszę Twój GT to wrzuci mnie na serwer na którym Ty jesteś i będę w Twojej drużynie? :D i to jest np tak, że może Cię wrzucił dosłownie wszędzie czy np jest jakiś serwer dla Polskich graczy i taki ogólny? :D pewnie trochę głupie pytania, ale serio w ogóle się na tym nie znam :)

ach, zapomniałem :D w Halo też jest taki samouczek jak np w Titanfall? bo dosyć dawno grałem w singla i musiałbym sobie przypomnieć wszystko najpierw :D

5. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Możesz grać na multi w każdej grze
    PS nie poddawaj się po pierwszych minutach konfrontacji, tak już jest że z tymi zabawkami na 1 levelu będziesz lamił, będzie się dobrze grało dopiero na ok 10 levelu.
    PS2 reszty nie wiem bo jak na razie grałem tylko na wolnych weekendach.
    PS3 Poszukaj następnym razem

6. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Dzięki za radę, bo właśnie te początki najgorsze zawsze są :D i tego się najbardziej bałem, ale co mi tam ważne żeby się dobrze bawić :)

7. gibix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dodasz mnie do znajomych możemy stworzyć swoją ekipę, sami zarządzać kto w jakiej jest drużynie i na jaki tryb gramy czy duże drużyny, małe, snajperzy itp.

8. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ok, jak coś to jakoś jutro rano lub dzisiaj wieczorkiem Cię dodam, bo na razie trochę gram te duże mecze, bez flag i musze powiedzieć, że żałuję, że dopiero teraz zacząłem grać w multi, bo gra się świetnie :D Co prawda w Halo mam dopiero jakiś 7 lvl chyba i rekord to zaledwie 9 zabitych, ale i tak świetnie się bawię i z tego co widziałem to są gorsi :D na razie nie wszystko ogarniam i nie wiem jak używać tego co odblokowałem (na razie tylko wiem jak tarczy używać i korzystać z pojazdów, a raczej pojazdu, który lata chociaż jakoś dziwnie mi się to steruje), to i tak jest ********** :D No tylko te mecze w których trzeba bronić i zdobywać flagi jakoś nie przypadły mi do gustu :D ale to pewnie dlatego, że nikt nie wiem co ma robić, kto zostanie w obronie, kto atakuje i próbuje odbić flage :D Też nie ogarniam jak to jest, że przeciwnik ma broń od której się ginie po jednym strzale :D

Wiele jeszcze przede mną i pewnie z czasem się tego dowiem, a przynajmniej mam taką nadzieję, bo ostro lamie :D Jeszcze możliwe, że w poniedziałek przyjdzie mój GoW Judgement, więc przyszły weekend zapowiada się miodnie :D

ps. Są jakieś Polskie strony gdzie gracze np Halo i GoW'a umawiają się na jakieś wspólne mecze czy coś w tym stylu? bo widziałem jakieś forum GoW'a, ale mało kto się tam udziela raczej ;/ Nie wspomnę o Halo.

9. Widmo666

Widmo666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    gibix1994 jeżeli grasz też w Halo: Reach, Halo 3 to z chęcią z tobą pogram, fajnie by stworzyć jakiś mały team. W Halo 4 jeszcze nie gram, choć niedawno kupiłem, ale jeszcze nie przeszedłem singla ;) męczę jeszcze HR do końca. Na pewno odezwę się do Ciebie hehe.

10. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ja też Singla nie przeszedłem Halo 4, bo ogólnie to moja pierwsza gra z tej serii i trochę ciężko mi się w nią grało :D pogram trochę multi i pewnie zabiorę się za singla, ale nie wiem dokładnie kiedy, bo multi rzeczywiście wciąga jak bagno :D

11. Widmo666

Widmo666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    Fenix777 to polecam Ci kolego przejść wszystkie części ;) ciekawa fabuła, ja przeszedłem wszystkie, oprócz Halo 4 i Halo Reach, jeszcze na świętej pamięci Falconie, pod GT Widmo1125 hehe, ale obecnie założyłem nowe konto, kiedy to zakupiłem nową slimke i w końcu wróciłem na XL na dobre ;)

PS. Jak skończe Halo Reach to może pogramy w co-opa w Halo 3, ODST, itp. ;)

12. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ja mam Halo 3 z GwG, ale z tego co wiem, to jest po ang, a trochę słabo u mnie z angielskim dlatego wziąłem się od razu za H4 :)

13. gibix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam sie do grania Widmo:D

Wczytywanie...

Poleć forum