1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Darmowy weekend Xbox Live Gold

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po dłuższej przerwie Microsoft wskrzesza darmowy weekend z Xbox Live Gold. Od dzisiaj do 12 października, godziny 00:59 czasu polskiego, wszyscy posiadacze bezpłatnego konta na konsolach Xbox 360 mogą bez jakichkolwiek opłat korzystać z trybów wieloosobowych online w swoich ulubionych grach. Tym razem jest to akcja globalna, więc kraj rejestracji Gamertaga nie ma znaczenia (mogą jednak różnić się godziny uruchomienia/zakończenia promocji).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe i znów +++ dla M$ :)( :cool: normalnie kiedy znów będę miał jakieś "ale" do M$ bo aż się stęskniłem za lekką krytyką :artist::playful:)

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To ja skrytykuję...dlaczego promocja obejmuje tylko platformę X360, a nie XO ;) Ja tam mam abonament, ale inny by skorzystali, którzy nie mają ;)

Martinez5 PL lubi to.
  5. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    I znowu się ludziom o tych darmowych weeknedach golda przypomni i połowa postów pod każdym postem na fanpagu xbox polska to będą kiedy darmowy weekned z goldem .

wojek_gacek lubi to.
  6. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    No tak, bo XBL Gold na rok to taki zabójczy koszt...

Wczytywanie...

Poleć forum