1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy weekend XBOX Live PROBLEM !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez emiiniet, Wrzesień 17, 2010.

1. emiiniet

emiiniet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Od tygodnia zostałem posiadaczem Xbox elite , kilka dni temu podlączylem go do sieci i tu nispodzianak wyczytalem ze dziś jest weekend za free, czytalem o tym na forum ale nie znalazlem odpowiedzi. Zanim podlaczylem sie do sieci mialem straszne problemy z zalozeniem konta, wiec zalozylem przez www na irlandie. otoz gdy wchodze w Spotlight>FreeGoldWeeken>UpgradeToGold to wyskakuja mi 2 opcje podaj kod i dodaj karte platnicza moje pytanie brzmi jak zrobic gold za free skoro juz od dzisiaj mozna ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Nie musisz nic robić, jak się rozpocznie weekend to będziesz mógł grać. kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum