Darmowy weekend Xbox LIVE!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Choć kalendarzowe wiosna rozpoczęła już jakiś czas temu, zimny wiatr i padający deszcz nie zawsze pozwalają wyjść na zewnątrz i pobiegać w pobliskim parku. Nie jest to jednak problem dla posiadaczy Kinecta i gry Kinect Sports. Dzięki takiemu zestawowi mogą oni rozruszać swoje mięśnie nie wychodząc z domu. Specjalnie dla nich firma Microsoft zorganizuje 23 kwietnia o godz.19:00 event, podczas którego gracze z całego świata spróbują ustanowić Światowy Rekord Guinnessa w kategorii „największy sprint na 100 m w sieci” w grze Kinect Sports, poprzez usługę Xbox LIVE.

Oprócz przyjemności z uczestnictwa w tak wielki wydarzeniu i ustanowienia światowego rekordu, każdy biegacz otrzyma w nagrodę specjalną koszulkę dla swego Awatara z motywem Światowych Rekordów Guinnessa. To jednak nie jedyna atrakcja, która czeka na użytkowników Xboxa w kwietniu. Próba ustanowienia rekordu jest jednym z elementów Darmowego Weekendu z Xbox Live zatytułowanego Reprezentacje Narodowe Xbox, który będzie trwał od czwartku 21 kwietnia do poniedziałku 25 kwietnia. W tym czasie każdy posiadacz konsoli Xbox 360 połączonej z Internetem otrzyma darmowym dostęp do funkcjonalności konta Gold, a także będzie mógł skorzystać ze specjalnych obniżek cen w internetowym sklepie.

źródło: Światowy Rekord Guinnessa z Kinect Sports! - kwiść - 7 kwietnia 2011
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No zobaczymy czy na PL Xbl będzie działał bo z ostatnim pamiętam coś była lipa i to duża
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No HEXT0R lipa i to spora, w sumie to praktycznie tylko USA wtedy miało ten weekend, a teraz to ja nie wierzę, że dadzą free liva na całe 5 dni ! Przecież wtedy oni by mogli zarobić tyle miliardów ! Nie mogliby sobie pozwolić żeby w jeden tydzień zyski z Xbox Live były choć o 0,5% mniejsze ! Armagedon już blisko, przyjdź do nas na boisko..
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Już ślinka leci. Trzeba xboxa szybko do serwisu :D
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo pozytywna informacja ;) ostatnio coś poszło nie tak i musieliśmy się obejść smakiem z darmowym wekendem ;) oby tym razem udało im się wszystko poustawiać :p
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest! Akurat jest wolne od szkoły to się nagram.


Bardzo pozytywna informacja.
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
jestem w szoku że jeszcze nikt nie napisał "fala banów leci", forumowicze, pokażcie na co was stać !
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fala banów będzie! Spring ban wave !

Nie ma to jak święta z xboxem -.-
 

Krawol

Banned
Użytkownik
trzeba kabel wyłączyć :(

super sprawa ale pewnie będą mieć hacki i czas 4 s :(
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hehe w ogóle to jakoś na wiosnę ma wyjść nowy update dashboardu więc nigdy nie wiadomo ;]
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
A co do bicia rekordu to ja się przyłączam, chętnie pobiegam na 100m :)
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
moge sie zalozyc ze "Darmowy weekend Xbox LIVE oczywiscie nie dotyczy Polski"
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Kurde, akurat w ten weekend mam mniej czasu. Ale za to wolny czas przeznaczę na młucenie w Battlefielda! Kozacko!
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Świetne info :)
Sie pogra w BC2 i MW2 :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ahhhhh pierwsze granie po necie od pół roku : D
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pfff...
Raz sobie za darmo pograłem w święto dziękczynienia :D

ale leje na ten ich darmowy week,bo już mam przyszykowany hajs na XBLG na 3 miechy,ktory planuje zakupić pod koniec Kwietnia...

Ostatnio sie załatwiłem z aukcją w Forzie M3 i wszystkie prawie auta były na licytacji i tak są tam uwięzione...
Więc tak czy siak zgarnąl bym wreszcie za nie kase ^^
 

hashpl

Banned
Mnih nie zapomnij do mnie napisac :) pogramy w koncu razem :D
 

Baldek

Użytkownik
Użytkownik
No i pięknie. Popykam sobie troszkę w multi :)
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Przecież kupując golda na 12 miesięcy jeden miesiąc wychodzi trochę ponad 10 zł czy to taki majątek? A na pewno nie opłaca się kupować 3 miesięcznego dostępu bo to całkowita strata kasy
 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
To jest ten darmowy live w Polsce ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom