1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trolek24, Lipiec 16, 2012.

1. trolek24

trolek24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam dziś znalazłem sposób na darmowy xbl (tak mi sie wydaje sprawdzcie i potwierdzcie czy działa)
    How to get FREE Xbox Live Gold - NO DOWNLOADS - YouTube

Robcie to tak jak na filmiku musicie dac ten email czyli @VERIZON.COM (musi być COM)
    Dane moga byc inne nie musza byc takie jak tam można zmysleić.Region dajcie STANY ZJEDNOCZONE
    Ja tak zrobiłem i mi działa ale nie pokazuje ze mam status gold poprostu moge grac online i oglądać YT.
    Sprawdzcie to poniewaz nie wiem czy to dzieki temu sposobowi czy to tylko taka promocja

I jeszcze jedno jak wyskoczy wam okienko z SMS lub z drugim emailem dajcie POMIN

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Przecież koleś wyraźnie mówi, że ma być NET a nie COM

4. trolek24

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    xbl

To sprawdzcie ja najpierw pisałem NET ale coś mi nie działało a jak wpisałem COM to mogłem normalnie grać online

5. trolek24

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I co? Działa to??

Wczytywanie...

Poleć forum