1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darmowy xbox live używanej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wikesoxis, Styczeń 17, 2013.

1. Wikesoxis

Wikesoxis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak, mam konto na konsoli z 3000pkt+ i nie korzystałem jeszcze z mojego darmowego abonamentu, a od niedawna korci mnie żeby ją podł. do internetu. Chcę aby istniejące już konto się zachowało i mógłbym na nim mieć moje pkt. i live'a, a więc 2 pytania:

1. Czy gdy się podłączę (1 raz) z moim kontem to dostanę na miesiąc xbox live, lecz konsola została kupiona jako używana (uprzedzam .) to zadziała czy jak jest kupiona jako używana to 1 właściciel wykorzystał możliwość darmowego 1 miesięcznego abonamentu?
    2. Aby podłączyć konsole z internetem wystarczy połączenie: xbox->router (kablem ethernet) i nic więcej? To chyba za łatwe .

2. Lotnik421 Xbox One

3. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Darmowy xbox live używanej konsoli

Podłączasz kabel i xbox powinien się połączyć, jak nie kliknij gdzieś zaloguj się. Wyskoczy ci okno w nim wybierasz internet przewodowy i robisz tak aby xbox zrobił resztę automatem. Będziesz mural konto silver niestety :mad:

Tapanięte z Samsung Galaxy Y

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    jak przy rejestracji nie pisze ,że darmowy to go już nie masz. Oczywiście xbox do netu musi być podpięty. Żeby taki darmowy trzeba wpisać też dane i numer karty kredytowej. Przy połączeniu z xbox live jak masz przerobioną to musisz mieć najnowsze lt. i lepiej jest zrobić sobie darmowego 48h trial poradnik na forum.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1. Jak nie zostały wykorzystane to będziesz mógł skorzystać przy rejestracji konta na XBL
    2. Tak wystarczy podłączyć konsolę do routera za pomocą kabla ethernet

Wczytywanie...

Poleć forum