1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dasboard 8955 - kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yonekyo, Wrzesień 26, 2010.

1. yonekyo

yonekyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Szperam od paru dni po forum ale na wszystkie pytania niestety nie znalazłem odpowiedzi. Pol roku temu kupilem xboxa 360 i od razu dalem go do przerobki. Oprogramowanie jakie mi wgrano to iXtreme 1.61 n.s. Mój dashboard to 8955. Mam kilka pytan odnośnie tego dasha.
    1. Czy zawiera on w sobie nxe i będę mogl odpalac gry bezpośrednio z pendrivea (oczywiście pod warunkiem ze plyta będzie w napedzie).
    2. Jeśli tak to tylko demo czy również cale wersje? (spotkałem się z roznymo opiniami na forum). Pytam oczywiście o pena nie o hdd
    3. Jeśli nie to czy istnieje dash który zezwala na opalenie gier z pendrivea? (nie chodzi mi tu o demo)
    4. Czemu konsola nie widzi mi pendrivea (dodam ze jest on w formacie FAT32 a kontrolka na nim po podlaczeniu do boxa miga).
    5. Mam wersje Arcade bez dysku z memorka 256 ale przystawiam się do zakupu dysku. Jaka wersje dasha mi proponujecie po tym zakupie? (najlepiej żebym mogl odpalac gry z pena bez zakupu dysku)
    6. Czy aktualizacja dasha zajmuje pamiec memorki czy nadpisuje się gdzies w jakiejs innej pamieci systemowej?
    Jeśli opowiedz na któreś z pytan już pojawilo się na forum (a pewnie tak) to z gory przepraszam - na prawde szukalem i nie znalazłem. Z gory dziekuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Dash 9199: http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate9199.zip

Pobierz, rozpakuj, wrzuć folder na pena, podłącz do konsoli, wykonaj aktualizację.

Aktualizacja to ok 10mb które ląduję na pamięć wewnętrzną konsoli, a reszta to avatary wejdą na memorke.

Pena którego chcesz wykorzystać do konsoli podłączasz, przechodzisz do zakładki ustawienia, pamięć i tam wybierasz go, wyskakuje ci menu które prowadzi za rączkę - poradzisz sobie.

Tak, na pena można instalować pełne wersje gier z płyty.

4. wasiur1995

wasiur1995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Użyj takiego programu jak UpdateSPY który wyszukuje aktualizację i ściąga je w archiwum :)
    Jak chcesz to na PW linka dam.

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. Tak, jest NXE. Aby instalować gejmsy an pendrive, musisz wgrać 9199.
    2. I demo i pełną wersje. Pen jest traktowany jak HDD.
    4. Skonfiguruj go pod konsole.
    5. 9199
    6. jakieś 10mb leci do NAND-a, pozostałe na memorke(avatary głównie)

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    i pamietaj ze na penie mozesz ZAINSTALOWAC GRE Z PLYTY a nie skopiowac na niego gre i grac bez plyty w napedzie.

7. yonekyo

yonekyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki wielkie panowie ale avatary mi sie nie pobraly (na szczescie). Dash jest zainstalowany a pamiec na memorce sie nie zmienila wiec stad ten wniosek, wiec nawet dalej nie szperam a pena wykrywa i gra zainstalowana - wielkie dzieki. To mam jeszcze jedno pytanie apropo nagrywania demowek. Wiem, że nie wolno sciagac gier ze strony xbox live bo zeby je uruchomic musze miec konsole polaczona z netem zeby odpalily (a w moim przypadku jest to niemozliwe) wiec skad odroznie czy demo wrzucone w siec nie pochodzi wlasnie z tej strony? I skad mam brac te demowki? Czy istnieje mozliwosc pogrania na demach przy przerobionej konsoli ktorej nie polacze z netem?

8. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Demowki mozesz sciagac z jakiejkolwiek strony z takimi wersjami ( sky, xbox369iso)
    Nie prawda że musisz mieć podłaczenie do neta. Fakt, jeśli chcesz dema ciagnac z XBL to tak.
    Ale jesli sciagniesz je na PC i wrzucisz na pena, to nie musisz miec internetu na konsoli.
    Mały procent dem nie działa.
    "sciagajac" z oficjalnej strony Xbox Live Marketplace, tak naprawde ustawiasz sciaganie na konsoli.

9. Niko

Niko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
    Rozumiem że nowy dash w żaden sposób nie zakłóca otwieranie "kopii gier"? posiadam również jak autor tematu xbox'a arcade jasper tyle że z przeróbką LT 1.1, czy podany link do dasha przez KNAR'a będzie odpowiedni również do mojej konsoli?

10. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    LT jest w napędzie, a Dash w konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum