1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dasboard update, pytanie odnośnie ryzyka ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arrab, Kwiecień 30, 2014.

1. arrab

arrab Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsolę z rgh, używam fsd3, dashboard 16202 i pojawił się ostatnio problem z nowszymi grami. Po wrzuceniu na dysk np. Thieff, MGS:GZ, Trials Fusion wyskakuje mi informacja odnosnie konieczności ponownego pobrania gry. Podobno aktualizacja dashboard pozwoli odpalić te gry.

I tu pytanie związane z tym:
    Jakie i czy istnieje ryzyko, że po update przestaną mi działać gry, które mam na dysku albo savy ?

Czy po takim update trzeba później ponownie wgrywać/ustawiać dashlaunch albo fsd3 ? Czy updatuje tylko dasha i wszystko zostaje po staremu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz rgh więc zrób wg tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-w-rgh-jtag-v-2-1-a-147268/
    poczytaj też tu http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Jeśli nie dasz rady sobie sam tego zrobić podeślij nand i klucz wyśle gotowy plik i poinstruuje co jak masz robić.

Fsd jeśli masz stare to warto zmienić na wersje F3rev775 i przeprowadzić konfigurację co jest proste:)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum