1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dash 14699 i jego aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Michlx, Wrzesień 24, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Michlx

Michlx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam LT 3.0 oraz dash-a 14699. Mam nagrywarkę IHAS. Zamierzam podpiąć konsole do neta. Będę miał zamiar grać w fife 13/cod/moh itp. I mam kilka pytań:
    1. Czy jest sens aktualizować dash-a ? Na jaki?
    2. Czy jest 100% pewność, że nie stracę przeróbki?
    3. Czy nowszy dash zmniejsza prawdopodobieństwo dostania bana?

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ciuciek

ciuciek Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Głogów
    Moim zdaniem nie ważne jaki masz Dash 14699..14719...15574... jak masz przerobiona konsole a chcesz grać na LIVE a nie Xlink... to masz równe szanse na dostanie BANA pod każdą wersją Dasha... :)

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    1. Podpinając się pod xbox live automatycznie będziesz musiał zaktualizować dasha.
    2. Nie stracisz na 100 %- na LT 3.0 nie ma siły :)
    3. Dash nie ma nic do rzeczy. Natomiast najnowsze LT zawsze zmniejsza szansę na bana.

Alert

Temat był wiele razy wałkowany

Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum