1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dash 16202, ktorym sposobem nagrac?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mateusz89x, Styczeń 8, 2013.

1. mateusz89x

mateusz89x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Posiadam przerobionego xboxa z dashem 16202. Chce nagrac plyte z gra Dead Space.
    Po pliku dvd a wlasciwie wpisie "LayerBreak=1913760" stwierdzam ze gra jest XGD2.
    Moze ktos mi powiedziec ktorym sposobem opisanym na forum mam nagrac ta plyte?
    Tym w temacie "Nagrywanie pod LT 3.0" czy "Nagrywanie pod LT 2.0". Z gory dziekuje za pomoc

Edit:
    Aha i jezeli to pomoze to dodam ze dzialaja mi takie gry jak Ghost Recon Future Soldier czy Far Cry 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Odp: Dash 16202, ktorym sposobem nagrac?

Gra xdg2 wiec nagrywasz normalnie bez ruszania topologii.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    przelatujesz tylko abgx dla sprawdzenia usuwajac stary plik dvd dla pewnosci czy obraz nie uszkodzony,potem palisz imageburnem i zadnego layerbreak nie zmieniasz

1 osoba to lubi.
  5. mateusz89x

mateusz89x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dzieki, juz nagrane i dziala:)

Wczytywanie...

Poleć forum